Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Obcie podsufitki alcantara

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ile poczebuje metrów na obicie podsufitki alcantara w audi a4 seda z szyberdacham i jaki klej najlepszy??? :mysli:

Opublikowano

Witam ile poczebuje metrów na obicie podsufitki alcantara w audi a4 seda z szyberdacham i jaki klej najlepszy??? :mysli:

Weź centymetr do ręki i obmierz :rolleyes: Zajęło by Ci tyle samo czasu co napisanie tego tematu :decayed:

Opublikowano

Ja osobiście polecam klej w sprayu

Jak u kolegi w jego ex B3 kleiłem podsufitkę to stosowałem taki http://allegro.pl/boll-klej-spray-do-podsufitki-i2044988579.html i spełnił swoją role w 100% :good:

I co..jedna uszka poszła Ci na cały sufit ? :decayed:

Opublikowano

I co..jedna uszka poszła Ci na cały sufit ? :decayed

A wiesz nawet nie wiem ile poszło bo ja tylko podklejałem jeden róg tej tapicerki jakieś 1/4 całości. Dużo tego nie dasz i nie dasz byle jakiego kleju bo przejdzie przez materiał a wtedy to już :thumbdown:

Opublikowano

Serio ? :decayed::naughty:

Opublikowano

Serio ? :decayed::naughty:

O co ci biega człowieku tak naprawdę. Chciałem podzielić się swoją wiedzą na ten temat i praktyką bo robiłem coś takiego. Ale widzę że nic tu napisać nie wolno. A co twoje zdania wnoszą do tego tematu ?

Opublikowano

No, podzieliłeś się.. to o co Tobie biega człowieku ? :)

Zupełnie abstrahując od Twojej wypowiedzi to.

Wszystko zależy od tego czy kleimy alcantarę na stary materiał czy zrywamy stary i walimy do "dechy".

Klej polecam Bonaterm ( patrzeć na oznaczenia bo są wersje na pędzel i do pistoletu ).

Jeśli mamy pistolet z dyszą i kompresor to polecam Bonaterm AS, jeśli jedziemy pędzlem to wersja A-plus.

Ile pójdzie kleju to zależy od techniki i umiejętności klejącego. Do sedana powinieneś zmieścić się w jednej puszcze ( ~ 14 zł ).

Jeśli kleisz alcantarę podróbkową to pamiętaj aby nie nakładać zbyt dużo kleju ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo iż szmatława alcantara po prostu przemięknie na którymś fragmencie i będzie z lekka wtopa.

Kiedy już nakleimy alcantarę ( kleimy fragmentami , po malutu, bez stresu z zawsze czystymi dłońmi ) możemy wygładzić ją dłonią , a w drugiej warto zaopatrzeć się w suszarkę ( może być do włosów ).

Co do ilości materiału. Do sedana jak kupisz 2 metry to spokojnie Ci wystarczy i nawet kawałek zostanie :wink4:

Ogólnie najlepiej takie zabiegi robić na powietrzu ( wiosna) lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu bo smród kleju ubija.

Temat wyczerpany, rozejść się :decayed:

Opublikowano

No, podzieliłeś się.. to o co Tobie biega człowieku ? :)

Zupełnie abstrahując od Twojej wypowiedzi to.

Wszystko zależy od tego czy kleimy alcantarę na stary materiał czy zrywamy stary i walimy do "dechy".

Klej polecam Bonaterm ( patrzeć na oznaczenia bo są wersje na pędzel i do pistoletu ).

Jeśli mamy pistolet z dyszą i kompresor to polecam Bonaterm AS, jeśli jedziemy pędzlem to wersja A-plus.

Ile pójdzie kleju to zależy od techniki i umiejętności klejącego. Do sedana powinieneś zmieścić się w jednej puszcze ( ~ 14 zł ).

Jeśli kleisz alcantarę podróbkową to pamiętaj aby nie nakładać zbyt dużo kleju ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo iż szmatława alcantara po prostu przemięknie na którymś fragmencie i będzie z lekka wtopa.

Kiedy już nakleimy alcantarę ( kleimy fragmentami , po malutu, bez stresu z zawsze czystymi dłońmi ) możemy wygładzić ją dłonią , a w drugiej warto zaopatrzeć się w suszarkę ( może być do włosów ).

Co do ilości materiału. Do sedana jak kupisz 2 metry to spokojnie Ci wystarczy i nawet kawałek zostanie :wink4:

Ogólnie najlepiej takie zabiegi robić na powietrzu ( wiosna) lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu bo smród kleju ubija.

Temat wyczerpany, rozejść się :decayed:

Poszedłeś po całości :polew:

Nic dodać nic ująć :notworthy:

Opublikowano

No, podzieliłeś się.. to o co Tobie biega człowieku ? :)

Zupełnie abstrahując od Twojej wypowiedzi to.

Wszystko zależy od tego czy kleimy alcantarę na stary materiał czy zrywamy stary i walimy do "dechy".

Klej polecam Bonaterm ( patrzeć na oznaczenia bo są wersje na pędzel i do pistoletu ).

Jeśli mamy pistolet z dyszą i kompresor to polecam Bonaterm AS, jeśli jedziemy pędzlem to wersja A-plus.

Ile pójdzie kleju to zależy od techniki i umiejętności klejącego. Do sedana powinieneś zmieścić się w jednej puszcze ( ~ 14 zł ).

Jeśli kleisz alcantarę podróbkową to pamiętaj aby nie nakładać zbyt dużo kleju ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo iż szmatława alcantara po prostu przemięknie na którymś fragmencie i będzie z lekka wtopa.

Kiedy już nakleimy alcantarę ( kleimy fragmentami , po malutu, bez stresu z zawsze czystymi dłońmi ) możemy wygładzić ją dłonią , a w drugiej warto zaopatrzeć się w suszarkę ( może być do włosów ).

Co do ilości materiału. Do sedana jak kupisz 2 metry to spokojnie Ci wystarczy i nawet kawałek zostanie :wink4:

Ogólnie najlepiej takie zabiegi robić na powietrzu ( wiosna) lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu bo smród kleju ubija.

Temat wyczerpany, rozejść się :decayed:

A ile do Avanta m2 ?

Opublikowano

Weź centymetr do ręki i obmierz :rolleyes:

:decayed:

Opublikowano

A ile do Avanta m2 ?

Weź centymetr do ręki i obmierz :rolleyes:

:decayed:

:D

TO i tak kupujesz na metry ( 2 powinno styknąć ) ale radzę kupić 3 na wszelkie "W" :wink4:

Opublikowano

A ile do Avanta m2 ?

Weź centymetr do ręki i obmierz :rolleyes:

:decayed:

:D

TO i tak kupujesz na metry ( 2 powinno styknąć ) ale radzę kupić 3 na wszelkie "W" :wink4:

Jak zostanie z tych 3 to sobie dekory junior_tdi obszyjesz :naughty:

Opublikowano

albo gorset dla pekińczyka uszyje :naughty:

Opublikowano

albo gorset dla pekińczyka uszyje :naughty:

Z tej resztki to nawet dla doga wystarczy :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.