Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Torque android OBD 2 Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam moduł elm 1.5b Cheap ELM327 Bluetooth OBD-II Wireless Transceiver Dongle do tego Torque w wersji 1.6.32 i śmiga pięknie.

Jedno pytanie FiS jak wiemy pokazuje chwilowe spalanie z opóźnieniami i mało aktywnie... na torque spalanie chwilowe jest na bieżąco nawet z najmniejszymi zmianami i różni się od tego na FISie nawet przy stałej jeździe na tempomacie :eusathink:

Zatem o co chodzi, przecież i na FISie i na aplikacji pobiera sygnał sobie z kompa??

Nie sprawdzałem na aplikacji wszystkich wskaźników, ale większość spokojnie dziala i pokazuje dane, część pewnie jest niedostępna w danym aucie, bądź ich nie zczytuje :wink:

Macie podobne odczucia?

Opublikowano

A nie jest tak że na kompie pokazuje litrów/godzinę a nie litrów/kilometrów jak na fisie

Opublikowano

Ale litrow na godzinę to masz osobny wskaźnik na Torque... i litrów na minutę też... :)

Opublikowano

Torque chyba nie podbiera informacji o spalaniu przez OBD, tylko estymuje na podstawie innych parametrów. Jest zresztą w opcjach informacja o możliwości włączenia dokładniejszego algorytmu wyznaczania spalania, ale kosztem "wydajności" programu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Macie jeszcze jakieś doświadczenie z tymi skanerami? Na allegro jest tego dużo, ale patrząc na komentarze dużo paczek idzie prosto z Chin i często nie działa. Jeżeli zna ktoś dobrego sprzedawce będę wdzięczny za info.

  • 2 lata później...
Opublikowano

trochę odkopie temat.

Ktoś wie jakie są różnice miedzy płatnym Torque a bezpłatnym??

Mam aktualnie bezpłatnego i tylko błedy silnika można chyba sprawdzić?

A da się całego auta czy nie bardzo?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Płatna ma inne menu nie wiem czy nie więcej rzeczy szczytuje.

Błędów całego auta raczej nie sprawdzisz tylko silnik.

Z ciekawszych aplikacji to Piston.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odśnieżam temat. 

 

Czy ktoś próbował na Torque uruchomić odczyt czujników typu temp oleju, poziom paliwa itp ?

Vag / VCDS pokazują takie dane, a co zrobić, żeby programiki typu Torque je pokazały dla staroci typu 1.9 TDI 2000r.

 

Programik jest za***isty, pokazuje wiele danych ale chyba może jeszcze więcej, trzeba go tylko jakoś zmusić i napisać mu wzór jak ma to robić. 

Przeglądając VCDS to w aucie jest dużo fajnych czujniczków. Fajnie byłoby móc odczytać je tym programikiem.  Skoro VCDS przez OBD widzi temp oleju i litraż paliwa w zbiorniku to i TORQUE musi jakoś to zobaczyć.

Macie może jakieś info w tej sprawie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.