Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Licznik po lifcie a4 b5 czy ktś wie które piny w liczniku a które w vagu


oktawiusz5

Rekomendowane odpowiedzi

licznik po lifcie a4 b5 czy ktś wie które piny w liczniku a które w vagu popodpinać by podłączyć licznik na stole do vaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG - PIN nr 7

Licznik - PIN nr 25 z niebieskiej wtyczki lub PIN nr 28 z zielonej wtyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a vaga trzeba jakoś zasilić czy tylko pin 7 pod licznik?

Oczywiście, jeśli nikt nie poda to dam jutro po południu który pin gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w przedliftowym może ktoś wie gdzie podłączyć +12, kline i masę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak podlaczyc na stole licznik przedliftowy

Plus wezme z aku, mase znajde.. tylko skad wygodnie z samochodu pociagnac kline ?

Druga sprawa ktore piny/kostce w przedliftowym odpowiadaja za plus, mase i kline ?

Komp nie chce mi polaczyc z licznikiem wiec moze na stole uda mi sie polaczyc i zagadac z nim. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak podlaczyc na stole licznik przedliftowy

Plus wezme z aku, mase znajde.. tylko skad wygodnie z samochodu pociagnac kline ?

Druga sprawa ktore piny/kostce w przedliftowym odpowiadaja za plus, mase i kline ?

Komp nie chce mi polaczyc z licznikiem wiec moze na stole uda mi sie polaczyc i zagadac z nim. :mysli:

Sprawdz piny w gnieździe moze kabelek sie wysuną z gniazda przed liftem powinny byc 3 kabelki,

Po lifcie jest już więcej kabelków w gnieździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprawdzalem piny, wyjmowalem licznik, podlaczalem i kicha.. ze wszystkim sie laczy ale z licznikiem nie.. jak zmienie na stary licznik to laczy sie dobrze. Po wymianie na tego z fisem raz sie polaczylo ale zerwalo polaczenie i od tamtej pory cisza.. domyslalem ze ze procz podlaczenia pod kompa nie uda mi sie zmienic kodowania na km ? Bo wszystko super swieci i dziala tylko te mile .. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w menadzer urządzeń->Port--> wybierz port odpowiedni twojemu fagowi -> Właściwości ->ustawienia portu -> zaawansowane -> i tam zmień coś z 4096 coś tam na 1024 moze to jest przeszkodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oktawiusz5 - podlaczyles sie w koncu na stole?

Ja dzisiaj probowalem i podlaczylem sie.

Licznik '98

1, 23 do plusa

24 minus

25 linie K

Co do kabla to:

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRm8TmIZBdUkSGMABfXgwfQfbdZbPO5uOeURycVgboIth4zKWP1rncfma0i

schemat to gniazdo w samochodzie musisz podlaczyc jako odbicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie poszło na stole dopiero w aucie ruszyło

jutro będę miał 2 fisy to spróbuje na stole to zrobić tak jak opisujesz[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 13:50_________________________________________________mi chodzi o licznik po lifcie białe podświetlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kline w liczniku to ten sam potencjał co w złączu diagnostycznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej siedze w ciemnej du.. zmienialem porty, inne wersje VAG-a, ustawienia w programie, pozniej posprawdzalem bezpieczniki w samochodzie i wszystko wyglada na dobre, a polaczenia miedzy licznikiem jak nie ma tak i nie ma... jak mialem licznik z zlym fisem to laczyl sie za kazdym razem, jak kupilem z dobrym fisem to polaczyc sie nie chce :/ Moj przedlift i kupiony przedlift :blink: . Jeszcze jakies wyjscie ? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej siedze w ciemnej du.. zmienialem porty, inne wersje VAG-a, ustawienia w programie, pozniej posprawdzalem bezpieczniki w samochodzie i wszystko wyglada na dobre, a polaczenia miedzy licznikiem jak nie ma tak i nie ma... jak mialem licznik z zlym fisem to laczyl sie za kazdym razem, jak kupilem z dobrym fisem to polaczyc sie nie chce :/ Moj przedlift i kupiony przedlift :blink: . Jeszcze jakies wyjscie ? :notworthy:

to w koncu jaki licznik masz ze nie mozesz go podlaczyc ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wczesniej, mam przedlifta samochod i taki tez kupilem licznik, przedliftowy, wszystko dziala, tylko brak komunikacji z licznikiem poprzez VAG-a. Raz sie polaczyl i zerwalo polaczenie i od tamtej pory kicha.. Moze to wazne ale licznik anglik. Jakis miesiac temu tez kupilem angola fisa i udalo mi sie go przekodowac na km. ale fis mi przerwywal i chcialem go sam naprawic i go calkiem zepsułem :decayed: i kupilem drugi licznik rowniez angol i w tym akurat jakos polaczyc sie nie moge aby przekodowac go na km :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...