Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Ma ktoś takie felgi w b7? jak to wygląda na zywo?


mkowol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciał bym kupić takie felgi http://allegro.pl/nowe-felgi-audi-rs4-dezent-17-cali-5x112-cudowne-i2066049598.html

17" wzór RS4 i do tego oponki 225/45R17

Stąd pytanie czy ktoś ma w swoim B7 taki zestaw i jak to wyglada na oryginalnym zawieszeniu

Nie planuję obnizac auta, a przy profilu 45 koła maja taką średnicę jak 55R16 wiec powinno być :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie słąbo.

Ta felga fajnie wyglada w 19.

17 w tym wzorze wyglada jak 16 moim zdaniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze trochę mało te 17" w B7 wiem co mówię bo sam najpierw miałem 17" a później zmieniłem na 18", ale oczywiście w obu przypadkach wypadałoby obniżyć autko dla lepszej optyki:wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/audi-oryginalna-nowa-felga-17cali-i2178260813.html ja śmigam na takich 235/45/17 ale zawias jest czerwony jeśli wiecie co mam na mysli i nic nie trzeba obniżać wygląda super tak że nie mówcie chłopakowi że będzie słabo wyglądać na 17 każdy ma swój gust o tym też trzeba pamiętać a te fele co on pokazuje to chętnie bym sam wymienił swoje na takie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/audi-oryginalna-nowa-felga-17cali-i2178260813.html ja śmigam na takich 235/45/17 ale zawias jest czerwony jeśli wiecie co mam na mysli i nic nie trzeba obniżać wygląda super tak że nie mówcie chłopakowi że będzie słabo wyglądać na 17 każdy ma swój gust o tym też trzeba pamiętać a te fele co on pokazuje to chętnie bym sam wymienił swoje na takie.

Tak zgodzę się z Tobą jeśli chodzi o gust, ale te felgi co Ty masz to fakt jest 17cali, ale to są ori felgi S-line i one faktycznie wyglądają na te 17cali a do tego masz jeszcze podejrzewam zawieszenie S-line czyli obniżone jest Twoje auto trochę i dlatego fajnie to wygląda a z kolei wzór o którym pisze kolega w 17calach się gubi i wyglądają na mniejsze niż są w rzeczywistości dlatego napisałem, że lepiej jest założyć 18cali w tym wzorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa w 17stce

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

lipa w 17stce, 17 to jest dobra do Ibizy albo Fabi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa w 17stce

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

lipa w 17stce, 17 to jest dobra do Ibizy albo Fabi

Ta:good: Jak każdy alus w b7 17` wygląda jak na zimę :decayed: Wzór jest piękny ale minimum 18` i dobra gleba a najlepiej 19`:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...