Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Audi S4 by EcuProject

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Modyfikacje:

- Wkładka filtra powietrza K&N

- Wydech przelotowy ( DP 2,75" (owinięte bandażem), następnie 2x2,5" do końca na dwóch tłumikach przelotowych )

Oprócz tego, auto ma nowe turbiny, uszczelniony dolot ( nieszczelne coolery ) i wymienione podciśnienie na silikonowe...

Odwiedziłem EcuProject i wyszło coś takiego... Moje N75 nie ogarniało powyżej 320KM więc zostało podmienione i od razu lepiej...

20120208_221338.jpg

Pomiar serii:

Podziękowania dla chłopaków z EcuProject za poświęcony czas i za to co zrobili :good: :good: :good:

Opublikowano

Coś tam pykło w wydechu pod koniec :decayed: Teraz już jest czym jechać :good:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

ale kox tyle po sofcie :kox: :kox:

Opublikowano

No Gracjan wreszcie ruszyłeś tą serię :)

Teraz już jest czym pojechać - gratki wyniku :good:

Opublikowano
  • Autor

Udało się w końcu :naughty: Jak pogoda będzie lepsza to jakieś filmiki nakręcę :good:

Dowiedziałem się, że mam strasznie głośny wydech :blink:

Opublikowano

jeżeli chodzi o moc - to takie cyferki mnie zadowolą w moim padle :)

Opublikowano
  • Autor

Też nie mam zamiaru już nic więcej kombinować, tylko na wiosnę prawdopodobnie wpadnie FMIC i korekta :good:

Opublikowano

zmienisz zdanie za 2-3 miesiące, koxu zawsze jest mało :decayed:

no wydech fajnie się drze, film tego nie oddaje :good:

Opublikowano

To już musi dobrze się odpychać.Zdrowiutka sztuka.Gratulację :)

Opublikowano

MOcy zawsze jest za moalo, ja swoja jezdzilem rok na programie na 320km, po tym czasie stwierdzilem ze jest cos popsute bo przyzwyczailem sie do mocy i przestala dla mnie jechac, po zmianie na K04 gęba znowu sie usmiecha :>

Opublikowano

powiem ci że nie wierze w te cyferki dlatego że na SMICach jest to nieosiągalny wynik

Opublikowano
  • Autor

Było -6 stopni...

Opublikowano

porównuje do setupu norbiaka stąd moim zdaniem wynik zawyżony :wink4:

Opublikowano

gratulacje... jest juz czym jechac :good:

co do wydechu. kolega miał na pełnym przelocie ese wiec tam to dopiero sie darło :kox:

Opublikowano
  • Autor

porównuje do setupu norbiaka stąd moim zdaniem wynik zawyżony :wink4:

Zawyżony, nie zawyżony, nie wiem... Ja wierzę tej hamowni bo nie mam powodu nie wierzyć, latem na tych smicach ucieknie koło 15-20 koni, w to też wierzę...

Jedzie fc**j lepiej od tego co było i to mi wystarcza a czy jest 330 czy 332 czy 335 to i tak nie odczujesz :good:

Opublikowano

powiem ci że nie wierze w te cyferki dlatego że na SMICach jest to nieosiągalny wynik

a ja wierze, bo to wlasnie dobrze wystrojone auto, a nie latajace na gotowcu (poza tym jest zrobiony wydech co juz daje parenascie koni).

u mnie tez seria wyszla 280PS i 440NM w podobnych warunkach na hamowni u Rogala, u Gracjana jest identyczna, wiec zaczalem w nia wierzyc...

Opublikowano

ślicznie się będzie teraz pchać :kox: :kox: :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Parę obłoczków dymu puściła... Nie myślałeś aby dać większe turbiny, skoro wymieniałeś na nowe?

Opublikowano
  • Autor

Jak już zmieniać turbiny to zmieniać tak żeby to miało sens czyli: KO4 RS6 + osprzęt RS4, FMIC, wtryski 630, głowice 2.4 itd, pompa 044 ... Inaczej według mnie to nie ma sensu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.