Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Za każdym razem inaczej pali:/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie :hi: mam taki problem z moim audi... dzisiaj rano około godziny 8:40 było -19 stopni i nie zapalił mi stał ponad 12h a teraz jak w pracy byłem to stał 9h i zapalił od strzała przy -17 :/ nie wiem czemu tak jest co prawda mam mały akumulator bo tylko 70ah ale 2 stopnie by nie zrobiły aż tak wielkiej różnicy. dodam jeszcze że do pracy mam blisko to nawet nie zdarzy się rozgrzać. Jak dla mnie to tak jak by rano nie dawał w ogóle paliwa albo się wracało a teraz normalnie i nie wiem co jest może wiecie co z tym zrobić??

Opublikowano

nie zapalił ci rano a po 9 godzinach w pracy zapalił??? czyli musiał Ci zapalic rano ale....zapewne pod prostownik podłaczyłes aku i wtedy zapalił...sprawdz poziom elektrolitu w aku....70ah troche mało moim zdaniem minimum 74 powinno byc

Opublikowano
  • Autor

rano podpiłem 2 aku 78ah i też trochę pokręcił i zapalił... według wyposażenia powinienem mieć 80ah :)

Opublikowano

nie chcę Cię kolego w błąd wprowadzać bo tu widzę temat aku jest ruszany i może to jest przyzyną. Ja miałem kiedyś taki problem że właśnie każde odpalenie było inne.. tzn raz szedłem do garażu i strzał i chodzi, po pracy (8h) wychodzę i chełtać trzeba z 2-3 razy ujężeby odpalił-lato, zima to samo. przyczyną był kąt wtrysku. ale jak aq nie daje rady to na pewno nie to o czym piszę!

pozdr

Opublikowano

Witam Panowie :hi: mam taki problem z moim audi... dzisiaj rano około godziny 8:40 było -19 stopni i nie zapalił mi stał ponad 12h a teraz jak w pracy byłem to stał 9h i zapalił od strzała przy -17 :/ nie wiem czemu tak jest co prawda mam mały akumulator bo tylko 70ah ale 2 stopnie by nie zrobiły aż tak wielkiej różnicy. dodam jeszcze że do pracy mam blisko to nawet nie zdarzy się rozgrzać. Jak dla mnie to tak jak by rano nie dawał w ogóle paliwa albo się wracało a teraz normalnie i nie wiem co jest może wiecie co z tym zrobić??

byc moze masz niedoladowany akumulator i przy -19C elektrolit czesciowo przymarz, a przy -17C juz byl ponownie w stanie plynnym.

doladuj go porzadnie. sprawdz napiecia na klemach przy 1400 rpm. powinno byc min 14V.

Opublikowano
  • Autor

aha dzięki za info :hi:

Opublikowano

Świece sprawne? Ja tak miałem jak kupiłem swojego - po nocy trzeba było chwilę pokręcić a jak wracałem po pracy po 9 godzinach to palił od strzała, okazało się że wszystkie 4 świeczki spalone i wystarczyło że po dniu pracy nie był tak mocno wychłodzony jak po nocy i odpalał od strzała a rano jak miał np faktycznie -20 trzeba było z 5 sekund pomielić rozrusznikiem.

Opublikowano
  • Autor

no tak ale świece wymieniałem jakieś 2tyg temu... sam nie wiem co jest :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.