Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6]


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pozbywa cie warstwy ochronnej lakieru :confused4: Nie wiem dlaczego się nie dopytałeś czy coś takiego robić. Jezeli teraz nie będziesz mocno dbał o lakier to będzie ci się dużo łatwiej auto rysowała od najlżejszych "szurań" :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pozbywa cie warstwy ochronnej lakieru :confused4: Nie wiem dlaczego się nie dopytałeś czy coś takiego robić. Jezeli teraz nie będziesz mocno dbał o lakier to będzie ci się dużo łatwiej auto rysowała od najlżejszych "szurań" :tongue4:

Rozmawialem z lakiernikiem , nie ma obaw, dbac trzeba bo to ciemny kolor, na srebrnym nic nie bylo widac a na tym wszystko .... Nie widziales lakieru na zywo, juz byl styrany troche .... Po polerce autko odzylo , a ze dbac trzeba to sie wie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernik, który dostaje kasę za polerkę nie mówi o skutkach ubocznych. No trudno. Będziesz przynajmniej bardziej dbał o lakier :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernik, który dostaje kasę za polerkę nie mówi o skutkach ubocznych. No trudno. Będziesz przynajmniej bardziej dbał o lakier :th:

Polerka gratis , do zderzaków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernik, który dostaje kasę za polerkę nie mówi o skutkach ubocznych. No trudno. Będziesz przynajmniej bardziej dbał o lakier :th:

Polerka gratis , do zderzaków :decayed:

:kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas poleruje sie mechanicznie raz do roku i wosk polerka nakłada dwa razy do roku, nie zauwazylem zeby sie mocniej rysowal lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerka zdziera jakiś kawałek lakieru..przykład kunia :) najlepiej nałożyć diamonta i będzie git..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm podepne sie do tematu , Ja w Poniedziałek oddaje furke do polerki... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja sie podepne z lekkim OT , wiec wiemy ze polerki mechanicznej nie nalezy stosowac zbyt czesto( raz na rok) i ze moze uszkadzac lakier bezbarwny na niuni , a co z polerowaniem recznym politura lub woskiem jak czesto mozna to robic zeby nie mialo ujemnego na lakier ?

aha i jeszcze jedno fajna furka , zmiany na plus , ale fegi RS to tylko 18'' mi podchadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Kunio ma czerwony kolor :D Kwestia jest tez kto robi ta polerke i jak . . . Bo spieprzyc bardzo latwo. Zobaczysz cuber jaka bedzie zmiana ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się podpytam czy nie mysleliście o innej opcji??

Na przykład http://www.diamondbrite.pl/

robiłem tam auto, potem znalazłem te same specyfiki na allegro

naprawdę robi piorunujące wrażenie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się podpytam czy nie mysleliście o innej opcji??

Na przykład http://www.diamondbrite.pl/

robiłem tam auto, potem znalazłem te same specyfiki na allegro

naprawdę robi piorunujące wrażenie :th:

Ja nie myslalem :decayed: Po pierwsze efekt po polerce tez jest pionurujacy , jezeli mialby za to placic to moze i bym sie zastanawial, ale za free :gwizdanie: a po drugie nie zamierzam tym autem jezdzic wiecej jak 1-2lata :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas no problem :wink4: Tylko jak ktoś bedzie to czytał to niech wie, że żadna polerka lakieru nie pozostaje bez wpływu na bezbarwną warstwę ochronną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slicznie sie prezentuje na tych 18-nstkach :good:

Ja bym zostawil jak jest tragedi nie ma :gwizdanie:

Osobiscie czytajac wiele postow jesli mialbym obnizac to chyba bym wolal cos z regulacja na gwincie.. Bo tak to obnizysz i mozesz za chwile zalowac.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slicznie sie prezentuje na tych 18-nstkach :good:

Ja bym zostawil jak jest tragedi nie ma :gwizdanie:

Osobiscie czytajac wiele postow jesli mialbym obnizac to chyba bym wolal cos z regulacja na gwincie.. Bo tak to obnizysz i mozesz za chwile zalowac.. :decayed:

jest strasznie wysoko, zawias -20 musowo :gwizdanie:

FELGI :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...