Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zniszczyć to E-75 napindalam z T30 z top gana w dolną płytę albo z boku i nic :kwasny: Rykoszet albo tym go nie pokonamy :kwasny:

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

T30 w garażu :decayed: i już działo 155mm zamontowane :wink: złotko czyni cuda :grin: T28 prototyp powinni wykasować to jest przepaść.

za***iście :decayed:

celuj dluzej, moze pocisk leci nie tam gdzie chcesz, poza tym t30 jest wysoki wiec i kat strzelania w dolna plyte sie zmienia :)

a apropos 8.8 to zagralem wczoraj kilka bitew i jakos dziwnie, e75 w ogole nie zauwazylem zresetowali mu wszystko co mialem zalozone i wyjechalem na bitwe stockowym czolgiem :facepalm: ale i tak jakos dziwnie... no ale moze trzeba troche pograc jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na ss-a i powiedzcie mi czy jak zlikwiduje umiejetnosc dowodcy (naprawa na 53%) to bede miał wolny slot na 48% ?? Mam cała załoge na 100% i chciałbym wszystkim dac Towarzyszy broni.

19ya.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie najlepiej zrobic towarzysza na poczatek polecam

no wlasnie chce tak zrobic , mam dowodce i kierowce z naprawą chce im to sklasowac tylko pytam czy po skasowaniu umiejetnosci bede miał cały czas tych dwóch na 100% i slot na umiejetnosc z jakims % czy 0. Zerknij na ss i zobacz ze przed usunieciem mam dowodce z umiejetnoscia na 53% a po usunieciu (nizej) jest wolny slot i obok "48%"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po usunieciu bedziesz mial 100% czlonka zalogi i 48% umiejetnosci,

aaale lepiej zaczekaj

dojedz 100% pierwszej umiejetnosci i jeszcze troche i wtedy zresetuj i daj towarzyszy

towarzysze broni dzialaja dopiero jak maja 100% wszyscy, wtedy moze ciut wiecej stracisz tego doswiadczenia (przy resecie traci sie jakis procent ogolnego doswiadczenia) ale bedzie mialo to wiekszy sens, bo teraz umiejetnosci dzialaja juz a bracia nie beda dzialac

takie jest moje zdanie i zawsze tak robilem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, ja myslałem , ze Towarzysze działają od 100% wyszkolenia załogi a nie 100% umiejetnosci... :kwasny: Czyli najlepiej teraz reszcie załogi dac jakąś umke i krecic ja do 100% ??? Bo w tej chwili tylko dowodca i szofer maja umki , reszcie jeszcze nic nie przypisałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, ja myslałem , ze Towarzysze działają od 100% wyszkolenia załogi a nie 100% umiejetnosci... :kwasny: Czyli najlepiej teraz reszcie załogi dac jakąś umke i krecic ja do 100% ??? Bo w tej chwili tylko dowodca i szofer maja umki , reszcie jeszcze nic nie przypisałem :decayed:

Pisałem Ci żebyś sobie obadał co to atut a co to umiejętność i jak działa :whistling:

A ja dziś na maila dostałem:

Otrzymałeś zaproszenie do beta testu World of Tanks Xbox 360 edition!

Z kodem do pobrania gry ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa bede miał weekend wolny :banan::banan: ale bede łupał kv-1s:decayed::decayed::decayed::decayed: ogien w szopie bedzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na xboxie chyba sie kjiowo gra

tez sobie tego nie wyobrazam.. ale ludzie graja nawet w multi BFa na padach wiec co tam taki WOT ;)

na luzie dasz rade pograć w WOT na padzie. i to lepiej bedzie szło niz myszka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wykupilem 83tys wolnego :decayed:

spadaj , ja wczoraj brak czasu i starałem sie ogarnac 15 wygranych zeby zgarnąć hajs :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te misje to nawet spoko sa, zawsze te 250k w kieszeni siedzi ;) na kamuflarz sie przyda ;) jak bym mial wiecej czasu to i by sie zarobilo na 1 dzien premium ;)

moskal graj kilkoma czolgami, szybciej kasa leci ;) i nie bedziesz musial czekac az runda sie skonczy ;) a jak zalezy Ci tylko na tej misji to graj niskimi tierami,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...