Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

pany czy ktoś mi powie czy załogę z kv-1s można przekwalifikować później na IS ??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:, jak długo już grasz? w tej samej linii przerzucasz ile tam chcesz, kwestia tego rodzaju ile chcesz stracić expa, na inne czołgi a nawet artę też możesz przerzucić załogę (uwaga bo wymagania dla każdego czołgu są inne i nie zawsze przeniesiesz wszystkich)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie mi , mam T-28 i KV-1 rozbudowane na maxa ale bez modułów. Mam banke na KV-1S , kupować go czy lepiej ten hajs wsadzic w moduły KV-1 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kv-1 jest super do farmienia, tani w utrzymaniu czołg. KV-1s dostanie niedługo mocnego nerfa (usuną mu działo 122mm), w tym miesiącu jest taka fajna misja - 15 zwycięstw bitw losowych i dostajemy 250 tys. srebrników ;) oraz 50 tys. expa wbitego łącznie i 1 dzień premium dostaniemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kv-1 jest super do farmienia, tani w utrzymaniu czołg. KV-1s dostanie niedługo mocnego nerfa (usuną mu działo 122mm), w tym miesiącu jest taka fajna misja - 15 zwycięstw bitw losowych i dostajemy 250 tys. srebrników ;) oraz 50 tys. expa wbitego łącznie i 1 dzień premium dostaniemy :)

juz kupiłem KV-1S :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozostaje Ci szybkie wyfarmienie kolejnego czołgu, po kolejnym patchu albo następnym już nie będzie taki OP, ale często na kompanie seniorskie z kv-1s będziesz brany ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:, jak długo już grasz? w tej samej linii przerzucasz ile tam chcesz, kwestia tego rodzaju ile chcesz stracić expa, na inne czołgi a nawet artę też możesz przerzucić załogę (uwaga bo wymagania dla każdego czołgu są inne i nie zawsze przeniesiesz wszystkich)

:facepalm::facepalm: gram niedługo i tylko for fun :wink: weekendami :wink: ale jak wchodzę w kartę ewidencyjna to niestety nie mogę przeszkolić później na IS :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym miesiącu jest taka fajna misja - 15 zwycięstw bitw losowych i dostajemy 250 tys. srebrników ;) oraz 50 tys. expa wbitego łącznie i 1 dzień premium dostaniemy :)

dostałem 200k cr, zero dodatkowego expa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 15 zwyciestw dostajesz 250tys ja dzis dostalem :wink: i jeszcze tylko mi brakuje 40tys doswiadczenia do obiekta 268 :decayed: moja pierwsza X koszt jedyne 6100000 sreberka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 15 zwyciestw dostajesz 250tys ja dzis dostalem :wink: i jeszcze tylko mi brakuje 40tys doswiadczenia do obiekta 268 :decayed: moja pierwsza X koszt jedyne 6100000 sreberka

to Ty bedziesz jak Rambo niezniszczalny :decayed::decayed:

Rambo_strzela.jpg

Ja mam w końcu kv-1s:decayed: i tak sie zastanawiam czy zbierać na te działo 122 czy odpuścić :eusathink::eusathink::eusathink:no i szkoda ze nie mogę tej załogi przekwalifikować na IS, bo z Tigera P mogłem na VK :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal inwestuj w kv-1 ja smigam z lornetka polowa siatka i czym tam jeszcze

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy czołg sie staje elitarny ?? T-28 mam elitarny a KV-1 nie a wszystko kupione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w końcu kv-1s:decayed: i tak sie zastanawiam czy zbierać na te działo 122 czy odpuścić :eusathink::eusathink::eusathink:no i szkoda ze nie mogę tej załogi przekwalifikować na IS, bo z Tigera P mogłem na VK :decayed:

mozesz przekwalfikowac zaloge z kv-1s na is nie ma problemu tylko to kosztuje bo jak chcesz miec ich na 100% to kosztuje od leba 200zlota a ze 100% na 90% kosztuje 20tys sreberka

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

kiedy czołg sie staje elitarny ?? T-28 mam elitarny a KV-1 nie a wszystko kupione...

czolg staje sie elitarnym jak masz kupione wszystkie modoly i do tego wszystkie czolgi odkryte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo T-28 mam kompletnie bez dodatkowych modułów , tylko screenSHU - The fastest screen capture ever.

mozna jakos wymienic doswiadczenie ??? wiem ze z niektorych czołgów juz nie skorzystam (z ich doswiadczenia bo wszystko max) a przydałoby sie na nowsze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tank jest elitarny jak masz odkryte wszystko w danym modelu, czyli wszystkie gąski, silniki, działa, radia + następny pojazd zbadany.

Expa można konwertować za golda(gadam jak gimbaza;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , jarze , dzieki :wink:

---------- Post dopisany 03-09-2013 at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 10:40 ----------

Myslałem ze KV-1 sie ciezko expi , ale KV-1s to juz przegiecie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...