Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kto chętny do klanu to pisać mój nick to daniel_sen4 :decayed: poszukujemy i rekrutujemy nowych graczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czołgi gram juz dobry rok ..gra już jest tak zbugowana że hohoh szkoda nerwów na nią .Polecam jak ktoś lubi samoloty z okresu 2 wojny War Thunder :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czołgi gram juz dobry rok ..gra już jest tak zbugowana że hohoh szkoda nerwów na nią .Polecam jak ktoś lubi samoloty z okresu 2 wojny War Thunder :wink:

tez w to gram, za***ista jest, i graficznie i jezeli chodzi o model lotu, niestety ostatnio nie mam w ogole czasu :/

jaki masz nick? ja standardowo - quadysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra niesamowita.... wale puki co bez premium i klanowek.... Hexur

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOT ...ee porażka .. Mam E-100 i JagpzE100 i strzały za zero to porażka ...strzelając do AMX 13 90 za zero to żal...powinno ten czołg rozpruć w pół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOT ...ee porażka .. Mam E-100 i JagpzE100 i strzały za zero to porażka ...strzelając do AMX 13 90 za zero to żal...powinno ten czołg rozpruć w pół

Popraw se celownik ;-) :-) :P

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka swego czasu duzo gralem - chwilowo mam przerwe (awaria kompa) jak wroce to sie do was odezwe - pogramy kilka X czeka w garazu ;)

Wysłane z mojego GT-I9001

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Jest obszerny faq opisujacy mechanike strzalow za zero jak to dokladnie przeczytasz to zrozumiesz zasade.

Wysłane z mojego GT-I9001

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

Ja czasem pykam narazie mam Tiger_P :decayed:

Fajna linia niestety VK sa dosc ciezkie do ogarniecia dla poczatkujacego gracza, polecam pograc radziecka linia prowadzaca do is7 najlatwiejsza ;)

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram ponad 1.5 roku. Naleze go silnego klanu na codzien tluke sie z SBP i ich szarum sojuszem na CW i naprawde wiek co mowie. Polecam faq gry - gdyz nie jest to symulator.

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Szczerze mówiąc to do tego co Ty piszesz należałoby tą emotkę zastosować.. Piszesz o ciągle o tych bugach - powinieneś zostać beta-testerem i je wyłapywać. Ja gram od chyba roku i nie zauważyłem aż takich rażących błędów. Z ciekawości:

1. Ile bitew rozegrałeś?

2. Ile grałeś w kompaniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7tyś bitew .I uwierz mi nie ma nic wkurzającego niż strzały za zero ,tam gdzie np wiesz że pocisk ma wjechać .Np strzał z jagodyE100 w bok AMX 13 90 i gąski mu ściągasz .I Pociski premium WTF ...żal jak nic ..Czekam na Czołgi w War Thunder .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ponad 14 k bitew :)

Juz ci pisalem poczytal faq... w skrocie to wyglada tak ze cala energia pocisku trafia w modlu tutaj przednie kolo pasowe ktore pochlania cala energie i dlatego schodzi tylko gaska, taka mechanika gry a nie bug...

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyznacznik ile kto ma bitew nie świadczy że ktoś jest pro ... możesz mieć nawet 50 tyś bitew a bedziesz lamuchem i tyle.Gra jest zbugowana na maxa , poczytaj o tym i tyle . Nie będę się dalej wypowiadał na jej temat bo szkoda klawiatury , miałem Premkę na rok i dziękuję już nie pakuje hasju w WOT'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz sprawdzic moje eff. Mi sie gra podoba i bede sobie pogrywac dalej mimo tego ze czasem strzelam za 0 w czolg ktory ma 50 hp a oni mi oddaje za 500 i ja gine ;)

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...