Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

no te moduły później dużo dają ja mam w VK 4502 (P) Ausf.A mechanizm dosyłający, stabilizator pionowy, ulepszona wentylacja i zaczęło mi się całkiem przyjemnie grać :decayed: do tego załoga wyszkolona i można rypać :decayed:

Adaś jaki masz nick?? :wink:

jakie k**wa moduły ??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rbnp.jpg

zaznaczyłem Ci gdzie sa te moduły tzn mozesz je sobie kupic :decayed: czasem jest promocja i sa za polowe ceny :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img401.imageshack.us/img401/5761/rbnp.jpg

zaznaczyłem Ci gdzie sa te moduły tzn mozesz je sobie kupic :decayed: czasem jest promocja i sa za polowe ceny :wink::wink:

tylko za golda czy normalny hajs z gry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img401.imageshack.us/img401/5761/rbnp.jpg

zaznaczyłem Ci gdzie sa te moduły tzn mozesz je sobie kupic :decayed: czasem jest promocja i sa za polowe ceny :wink::wink:

tylko za golda czy normalny hajs z gry ?

Z gry:)

Do różnych rodzajow tanków warto zakupić "dedykowane mody". Np. do niszczyciela siatka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie za hajs z gry tak ajk Krzysiek napisał :wink: za golda to konto premium i pestki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz w jedna gre wjebałem troche hajsu , wiec tu na razie podziekuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz w jedna gre wjebałem troche hajsu , wiec tu na razie podziekuje :grin:

nie dygaj nic zbieraj kase montuj moduły :decayed: i

btw w jaka gre wjebałes kase ??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw w jaka gre wjebałes kase ??:wink:

no moze nie "wjebałem" tylko zainwestowałem , w MMORPG "The Pride of Taern" :decayed:

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

kupuj teraz bo teraz jest wszystko za polowe ceny ja sie obkupilem za jakies 3mln :D

taaa , ja nie moge 200k na KV-1S dozbierac od tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa , ja nie moge 200k na KV-1S dozbierac od tygodnia

co ty gadasz ja na KV-1S za jedna bitwe srednio wychodze 40tys na czysto ale teraz ide linia niszczycieli radzieckich aktualnie 9 tier obiekt 704 cos pieknego jest jednym strzalem zabierasz srednio 750-800 dmg:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa , ja nie moge 200k na KV-1S dozbierac od tygodnia

co ty gadasz ja na KV-1S za jedna bitwe srednio wychodze 40tys na czysto ale teraz ide linia niszczycieli radzieckich aktualnie 9 tier obiekt 704 cos pieknego jest jednym strzalem zabierasz srednio 750-800 dmg:decayed:

zle mnie zrozumiałeś , gram KV-1 i od tygodnia nie moge dozbierać 200k zeby kupić KV-1S :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa , ja nie moge 200k na KV-1S dozbierac od tygodnia

co ty gadasz ja na KV-1S za jedna bitwe srednio wychodze 40tys na czysto ale teraz ide linia niszczycieli radzieckich aktualnie 9 tier obiekt 704 cos pieknego jest jednym strzalem zabierasz srednio 750-800 dmg:decayed:

zle mnie zrozumiałeś , gram KV-1 i od tygodnia nie moge dozbierać 200k zeby kupić KV-1S :grin:

no to kv-1 jeszcze lepiej sie zarabia bo dosc ze ma za***iście szybkie dzialo bo strzela w 5s to jeszcze bierze po 160dmg no i pociski sa strasznie tanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal to musisz zabic 30 i dostaniesz premie :decayed: bo jest do końca sierpnia tak cos chłopaki pisali :wink:

Pablo ten ob 701 to jest jakisz szatan mega ciezko go trafic :decayed: 80% na czoło to rykoszety :kwasny: trzeba go z flanki atakowac :decayed: albo na pieska :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal to musisz zabic 30 i dostaniesz premie :decayed: bo jest do końca sierpnia tak cos chłopaki pisali :wink:

Pablo ten ob 701 to jest jakisz szatan mega ciezko go trafic :decayed: 80% na czoło to rykoszety :kwasny: trzeba go z flanki atakowac :decayed: albo na pieska :naughty:

obiekt jest za***isty robi masakre :decayed: a juz nie moge sie doczekac na obiekta 268 poniewaz tam srednia uszkodzenia jest 1000dmg :wink: teraz na tym obiekcie 704 robie srednio 3000-4000dmg :decayed: na czysto na 9tierku wychodze 30-40tys sreberka :whistling: polecam wszystkim niszczyciele radzieckie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw to muszę jakiegoś IS zdobyć:decayed: a pozniej dopiero jakis niszczyciel :decayed: a ten jagtiger 8.8 to dobry jest bo to tez niszczyciel 8 tier chyba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...