Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, to tylko GRA... też w to pogrywam, ostatnio nawet jakiś kolega z tego forum się w drużynie trafił i wymieniliśmy uprzejmości :) Ogólnie gierka fajna, trochę błędów ma. Mam w garażu kupę różnych maszyn, a obecnie dążę do BatChata 25t. brakuje mi troche expa :D

Z pozostałych X gram T-62A i IS-7. Ogólnie można by się kiedyś zebrać i jakiś plutonik bądź kampanię pocisnąć wspólnie pog egidą A4-klubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powdzenia w grze lorka :P mozna zagrac;) musze tylko kompa ogarnac.

:/

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile macie fpsów ?? jak gracie bo ja od tej ostatniej aktualizacji to mam po 15 :kwasny: a czasem i po 9 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze to sie nie da grac! poszukaj na forum wota programy wylaczajace niektore efekty lub skompresowane teksturt. Dla mnie najwazniejsza sa fpsy bo gram glownie lajtami amx 13 90 wz 131 wiec nie moze mi zejsc ponizej 60... jak mi padl laptop to gralem na athlonie 3000 i 1 ghz ram gf 8800 i skompresowane tekstury do 8% i tez wyciaglem 60 fpsow.

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja gram na lapku grafe mam ge froce 525 czy jakos tak :decayed: przyjde do domu to zobacze jakie mam ustawienia w WOT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to daj info na pw pomoge ci poszukac tych tekstur bo ja je z ruskiej strony sciagalem :decayed: a chyba w angielskojezycznej czesci forum byl link

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również grywam tam jako zadra1 w klanie HSBKP

Bazuję na V i VI tier'ze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również grywam tam jako zadra1 w klanie HSBKP

Bazuję na V i VI tier'ze.

Zaproszenie poszło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma t-44, t-54? Chodzi mi o dobranie umiejętności.. brakuje mi jakieś 100k expa do t-54 i zastanawiam się co wrzucić załodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam t54 i t62A 1 perk to daje zawsze: indywidualna zdolnosc tj. szosty zmysl, jazda terenowa, gladka jazda hamowanie sprzeglem, u radio operatora to co zwieksza zasieg widzenia. drugi daje naprawe az dobie do 100% i jeszcze 30% kolejnej bo naprawa dziala od razu jak mam tak jak pisalem to kasuje wrzucam na 2 perk braterstwo broni bo ono dziala tylko jak wszyscy maja 100% tak to jest strata perku i znow daje naprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jutra jest resetowanie umiejętności za 50% ceny i w związku z tym chcę załogę na t-44 przygotować do t-54. Myślałem, żeby zrobić tak:

1. Dowódca - naprawa, 6 zmysł

2. Celowniczy - naprawa, strzał z biodra

3. Kierowca - naprawa, gładka jazda

4. Ładowniczy - naprawa, bezpieczne magazynowanie

co sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobil na odwrot, naprawa dziala juz przy 1% umiejtnosci a np. 6 zmysl tylko przy 100% a drugi perk powoli idzie od okolo 90% wiec lepiej miec zmysl i naprawe na 90% niz naprawe na 100% i nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie moj nick na WoT pablo_ua4 chetnie pogram z kolegami z klubu :decayed: czolgi mam od 5 do 8 tieru tak ze jest czym grac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagral bym z wami dzis ale pablo i zadra macie max 7 tiery? ja mam min 8 :/

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

Jak cos to piszczie krolu85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagral bym z wami dzis ale pablo i zadra macie max 7 tiery? ja mam min 8 :/

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

Jak cos to piszczie krolu85

ja mam 8 bede wskakiwal za chwilke na 9 tak ze spokojnie z 8 mam IS-3 i prawie juz uzbieralem na IS-8:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam od 4 do 8 nick daniel_sen4,brakuje kasy na IS8 w tym tygodniu powinien stanąć w garażu :decayed: konto premium kupione na tydzień i urlop można pykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem miesiac przerwy bo nie miałem zbytnio czasu i kompa nie miałęm :kwasny:

dobra pany mam 98% w dod umiejetości

1.dowódca=>6 zmysł

2.celowniczy==>naprawa

3.ładowniczy==>naprawa

4.radiooperator==>naprawa

5.kierowca mechanik=>naprawa

co mam im powybierac jako 2 umiejetnosci ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

również pogrywam choć ostatnio brak czasu, zatrzymałem się na 6 tierze na tygrysie, jakoś mam słabość do tej maszyny nick: meridianin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...