Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

ok , jarze , dzieki :wink:

---------- Post dopisany 03-09-2013 at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 10:40 ----------

Myslałem ze KV-1 sie ciezko expi , ale KV-1s to juz przegiecie :facepalm:

chlopie zrob sobie to dzialko 122mm zmienisz calkowicie zdanie ja non stom na sporcie wychodze po okolo 1500 doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , jarze , dzieki :wink:

---------- Post dopisany 03-09-2013 at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 10:40 ----------

Myslałem ze KV-1 sie ciezko expi , ale KV-1s to juz przegiecie :facepalm:

chlopie zrob sobie to dzialko 122mm zmienisz calkowicie zdanie ja non stom na sporcie wychodze po okolo 1500 doswiadczenia

hehehe ja z poczatku jak odkryłem kv-1s tez sie wkurzałem bo te standardowe działko to jakas bieda edyshon jest :decayed::kwasny::kwasny::kwasny: teraz mam te 86 to ładnie sie juz gra :naughty: i zbieram expa na 122 mm bo u kumpla pograłem troche:kox: tym działkiem to niezła huczanka z tego jest:kox::kox: normalnie ogien w szopie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja zaraz załoze to działko 86 i jak mowicie ze fajnie sie gra 122 to moze tez dociągne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tank tylko z tym dzialem na sens

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tank tylko z tym dzialem na sens

ale zeby to działo załozyc to troche trzeba sie tym trupem naexpic.... :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

Jakie moduły montowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanizm dosyłający, stabilizator pionowy, ulepszona wentylacja chyba takie cos :decayed: tak mi sie wydaje :wink: ale może niech ktoś inny się tez wypowie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie dla odmiany działo samobieżne , posiedze troche w krzakach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proste za***iście sie nim gra strasznie mobilny i bardzo duzo dmg sie zadaje wczoraj zrobilem ponad 7000dmg :decayed: zaczolem tez grac niszczycielami amerykanskimi tez sie za***iście gra polecam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwoni maja za***iste dziala choc trzeba sie nauczyc nimi strzelac ale powiem wam ze ten obiekt 268 masakra normalnie dmg zadaje po 950 a przeladowanie jest u mnie przy 3 perkach co 14.3 sek:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KV-1S wymaxowany jest mega :), ale niestety czytałem, że w poprawce 8.9 mają go "poprawić" i już nie będzie tak przyjemnie... Artyleria po ich ostatniej poprawce też mi już przyjemności grania nie daje... czas przeładowania mojej SU-5 zwiększyli i zmniejszyli ilość amunicji :facepalm:

Teraz zbieram expa i kasę na nowości które mają wyjść w patchu 8.8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No arty strasznie oslabili no ale to dobrze bo przesadzili z nimi. Fajne rozgalezienie ma byc w 8.9 niemieckich niszczycieli X tier nowy ma miec 6 pestek po 6xx dmg maja zadawac i pozniej przeladowanie 45sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KV-1S wymaxowany jest mega :), ale niestety czytałem, że w poprawce 8.9 mają go "poprawić" i już nie będzie tak przyjemnie...

to po hoooy go kupowałem , przeleciec przez niego do IS-a???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kiedy ma wejść ta poprawka 8.9 ?? bo jak zabiora 122 z kv-1s to trzeba szybko na IS wleciec :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba kupowac zeby isc dalej chlopie najlepsze przed toba tzn is-3 :kox:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

no właśnie kiedy ma wejść ta poprawka 8.9 ?? bo jak zabiora 122 z kv-1s to trzeba szybko na IS wleciec :naughty::kox:

jeszcze testuja 8.8 a wy o 8.9 mowicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna cos zakombinowac z doswiadczeniem ?? przerzucic z jednego czołgu na drugi ?? :naughty: Mam T-28 , KV-1 ktorymi praktycznie nie gram a tam troche expa jest... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna cos zakombinowac z doswiadczeniem ?? przerzucic z jednego czołgu na drugi ?? :naughty: Mam T-28 , KV-1 ktorymi praktycznie nie gram a tam troche expa jest... :decayed:

mozesz jezeli masz je wymaxowane i staje sie elitarnym wtedy idzie ci wolne doswiadczenie tyle ile zdobedziesz za bitwe tyle dostajesz wolnego tylko wolne wymienia sie za zloto niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...