Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Mozna cos zakombinowac z doswiadczeniem ?? przerzucic z jednego czołgu na drugi ?? :naughty: Mam T-28 , KV-1 ktorymi praktycznie nie gram a tam troche expa jest... :decayed:

mozesz jezeli masz je wymaxowane i staje sie elitarnym wtedy idzie ci wolne doswiadczenie tyle ile zdobedziesz za bitwe tyle dostajesz wolnego tylko wolne wymienia sie za zloto niestety

hmmm , to elitarnym dostaje sie wolne doswiadczenie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działo ładny koxxx :kox::kox::kox: Tylko trzeba zmienic taktyke - nic na pałe :decayed:

Jak je zlikwiduja przy upie to beda c**je :decayed:

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

BTW jakie umiejetnosci wbijac załodze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze rob braterstwo broni pozniej kamuflarz albo to co ci pokazzuje czy cie wyswietlili

Nie zgodzę się Pawle.. moim zdaniem pierwsza powinna iść naprawa, następnie umiejętności dedykowane dla członków załogi(np. 6 zmysł dla dowódcy).

Dawid obczaj sobie, że niektóre to "umiejętności" a inne to "atuty". Umiejętności działają od początku, atut dopiero po osiągnięciu 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze rob braterstwo broni pozniej kamuflarz albo to co ci pokazzuje czy cie wyswietlili

Nie zgodzę się Pawle.. moim zdaniem pierwsza powinna iść naprawa, następnie umiejętności dedykowane dla członków załogi(np. 6 zmysł dla dowódcy).

Dawid obczaj sobie, że niektóre to "umiejętności" a inne to "atuty". Umiejętności działają od początku, atut dopiero po osiągnięciu 100%.

Krzysiu ale towarzysza jak masz zrobionego to zmniejsza ci sie czas przeladowania powiekszaja ci sie umiejetnosci zalogi szybciej wskakujac ci perki jest pare atutow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie "Towarzysze broni" działaja od 100% całej załogi a ja mam ładowniczego gamonia na 95% :decayed:

mozna wbic tylko jedna umiejetnosc/atut ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej dac naprawe albo cos takiego co dziala od razu, a jak zaczniesz wbijac druga umiejetnosc to przy jej 20% zresetowac umiejetnosci (traci sie troche, stad te 20%) i wtedy wbic braterstwo, ktore jest naprawde bardzo wazne moim zdaniem, w efekcie bedziesz mial braterstwo na 100% i zostanie ci moze troszke na nastepna umiejetnosc ktora sobie wybierzesz wg uznania ;)

chyba ze masz golda, wtedy placac goldem przy resetowaniu umiejetnosci nic nie tracisz ;)

aa no i mozna oczywiscei wbic wiecej, kazda nastepna idzie wolniej

jeszcze mi sie przypomnialo ze braterstwo broni musi miec kazdy czlonek zalogi zeby dzialalo (byly tez dyskusje co sie dzieje jak jakis zginie podczas bitwy czy efekt jest anulowany czy nie ale czas przeladowywania mi sie nie zmianial jak jakis dostal wiec chyba nie, aczkolwiek glowy nie dam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze rob braterstwo broni pozniej kamuflarz albo to co ci pokazzuje czy cie wyswietlili

Nie zgodzę się Pawle.. moim zdaniem pierwsza powinna iść naprawa, następnie umiejętności dedykowane dla członków załogi(np. 6 zmysł dla dowódcy).

Dawid obczaj sobie, że niektóre to "umiejętności" a inne to "atuty". Umiejętności działają od początku, atut dopiero po osiągnięciu 100%.

Krzysiu ale towarzysza jak masz zrobionego to zmniejsza ci sie czas przeladowania powiekszaja ci sie umiejetnosci zalogi szybciej wskakujac ci perki jest pare atutow

Mam towarzyszy na typie 59 i w życiu już nie dam tego jako pierwszego. Dla mnie pierwsza zawsze naprawa. A czas przeładowania to moim zdaniem ma znaczenie przede wszystkim w MTkach;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam towarzyszy na typie 59 i w życiu już nie dam tego jako pierwszego. Dla mnie pierwsza zawsze naprawa. A czas przeładowania to moim zdaniem ma znaczenie przede wszystkim w MTkach;-)

dla mnie to jest bardzo wazne bo duzo gram na niszczycielach a jak wiecie tam jest duzy czas przeladowania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1perk dowódca 6 zmysł reszta naprawa:wink: 2 perk dowodca naprawa a reszcie cos tam powybierałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam towarzyszy na typie 59 i w życiu już nie dam tego jako pierwszego. Dla mnie pierwsza zawsze naprawa. A czas przeładowania to moim zdaniem ma znaczenie przede wszystkim w MTkach;-)

dla mnie to jest bardzo wazne bo duzo gram na niszczycielach a jak wiecie tam jest duzy czas przeladowania:wink:

Ale w TDku najważniejsze jest pozostanie niezauważonym.. a to da Ci tylko kamuflaż + 6 zmysł. Żarówka zaświeci i już wiesz, że giniesz ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze ja uwielbiam grac tdkami :decayed: teraz zaczynam niemieckimi i USA. USA juz mam T25/2 juz sie nie moge doczekac T30:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam ekipa WOT A4 POWER :decayed::decayed: nowe czołgi odkryte ?? :grin::grin: Ja miałem remont i d*pa nic nie pograłem w weekend a podobno jakaś promocja była tak ?? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taka sobie ta promocja byla. Ja mam teraz za***isty klan za granie w CW czyli w wojnach klanu dostaje 50 zlota:decayed:tylko to trzeba miec X juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...