Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to teraz mało gram, więcej żona;-) A jak już to tylko typem59, t-54 i is-7 ;-)

is-7 chyba dlatego ze to jest tak twarde ze masakra hehehe Zaleczeq jak chcesz tyle wymienic to musisz miec 5200 zlota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to teraz mało gram, więcej żona;-) A jak już to tylko typem59, t-54 i is-7 ;-)

is-7 chyba dlatego ze to jest tak twarde ze masakra hehehe Zaleczeq jak chcesz tyle wymienic to musisz miec 5200 zlota

aqt.gif

5500 JEST ZA 89 ZŁ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wyplata :decayed: to akurat trzeba będzie zakupić :decayed::kox::kox::kox: i sobie zakupie w końcu działko 122 w kv1-s :decayed::decayed::decayed: i bede tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa i ci wyjadę ISU-152 i jebud ..albo nawet SU-152 (z trolem tzn 152mm) załadowane HE ...i jest fun:kox:

fan to dopiero jest na obiektach a szczegolnie na obiekcie 268 jak jebie po 900-1000dmg to jest dopiero fan:banan:no i do tego nawet potrafisz odbic pestke od jagody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no-lify , ja patrze z perspektywy normalnego gracza :grin::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy normalny gracz?? :decayed:

np Moskal :kox::kox: cały weekend sie nie udzielał bo upalał kv-1s ze 122 :decayed::decayed::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja do obiekta idę ...aczkolwiek JAdzie mam E100 to też daję radę ...no ale to Niemiec i taki jakiś awaryjny jest :polew: , ale jak jebnę za 1100 to jest :naughty: .Wczoraj IS-7 na hita załatwiłem ..miał całe HP a tu jebud Ammo-Rack i puff....hehe koleś zdziwił się lekko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja do obiekta idę ...aczkolwiek JAdzie mam E100 to też daję radę ...no ale to Niemiec i taki jakiś awaryjny jest :polew: , ale jak jebnę za 1100 to jest :naughty: .Wczoraj IS-7 na hita załatwiłem ..miał całe HP a tu jebud Ammo-Rack i puff....hehe koleś zdziwił się lekko :polew:

E100 rozwaliles IS-7?? Ja obiektem 268 w piatek E100 rozwalilem 2 pestkami pierszy strzal poszedl za 2000dmg (1010dmg pestka+podpalenie 990dmg) a druga za 700dmg chlop sie troszku zdziwil hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa jakie wy hardcory jestescie :decayed: teraz juz wiem to ja z Moskalem jesteśmy normalni gracze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal jak to jest z toba?

mało gram w weekend bo jestem w domu , zaraz zasiąde :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jadzia to sie zgodze bardzo czesto jak jezdzimy z kolega w plutonie on jadzia ja 268 to on wali armoraki mi sie to bardzo czesto zdarza ale na is-3 wz itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ja męczę niszczyciele USA już niedługo T30 w garażu :decayed: może tak nie odbija jak OB 704 ale armatę ma chyba lepszą i obracaną wieżę :wink: jak stracisz gąskę to jeszcze jest nadzieja :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...