Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem miesiac przerwy bo nie miałem zbytnio czasu i kompa nie miałęm :kwasny:

dobra pany mam 98% w dod umiejetości

1.dowódca=>6 zmysł

2.celowniczy==>naprawa

3.ładowniczy==>naprawa

4.radiooperator==>naprawa

5.kierowca mechanik=>naprawa

co mam im powybierac jako 2 umiejetnosci ?? :decayed:

ja zawsze robie towarzysza broni bo to duzo daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu mam vk 4502 (p) ausf. a poki com d*py nie urywa Tigerem P mi sie lepiej grało:decayed:

btw dostałem 300k za jakies wydarzenie ale nie wiem za co ?? o co w ty chodzi :whistling:

kwtg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konca sierpnia masz to ze raz dziennie dostajesz 300k za zabicie 30fragow:wink:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

prosze ode mnie fajna foteczke :wink::decayed: 8fragow :decayed:

5feea9ff02e0ac4amed.jpg

ale ostatnio fajna bitwe stoczylem IS-8 zadalem 5800 uszkodzen :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany a powiedzcie mi o rosyjskich czołgach IS dobre to jest ?:decayed: bo tak sie zastanawiam właśnie nad rosyjskimi czołgami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezkie czolgi radzieckie sa za***iste tzn KV-1 pozniej wymaxowany KV-1S no i 7 tier czyli IS tez jest bardzo dobrym czolgiem poniewaz duzo sie od niego odbija no a 8 tier czyli IS-3 to jest sieka czyli zwinny szybki dardzo dobry pancerz i do tego dobre dzialo :decayed: niestety nastepny czyli 9 tier czyli IS-8 juz nie jest tak dobry ale jezeli zdobedzie sie to najlepsze dzialo i ogolnie wszystko zrobi sie na maxa to zaczyna sie dobrze grac ja na nim zrobilem swoj rekord w dmg uwalilem 5800 :D polecam również niszczyciele radzieckie su-85b su-85 su-100 su-152 teraz gram isu-152 to jest 8 tier mam go zrobionego na maxa i 10tier ma sieczke ze mna on ma dzialo ktore ma 286 penetracji i 750 sredniego dmg zadaje :decayed: no i jak na 8 tier bardzo duzo zarabia bo ja nim wychodze po 30 tys na czysto srednio zadany dmg 4000:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruskie tanki sa lepsze... do powyzszych dodal bym tez T150 a najlepszym dzialem zabiera sporo dmg i rudego T34 ale z tym szbkim dzialem potragi niezle mamieszac

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie powiem wam ze ten KV-1S zamiata pieknie na nim sie robi sporo fragow i ogolnie na nim zrobilem jeden z moich lepszych wynikow bo mialem 2100 doswiadczenia za bitwe. Teraz glównie skupilem sie na niszczycielach bawie sie tym ISU-152 bo bardzo ciekawy jestem ob-704 podobno z przodu malo co wchodzi bo wszystko rykoszetuje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj sobie pograłem u kumpla wymaxowanym kv-1s:decayed: dobra to je maszyna:wink::wink: a w is3 to kuzwa waliłem dość często na przypał to dużo właśnie nie wchodzi :decayed::decayed: trzeba celowac w weak pointy :wink: a co sadzicie o tym czołgu Maus ?? :decayed: kuzwa to jakis bunkier jezdzacy czy co mega duzy jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maus dziadostwo ale trzeba zbierac fragi bo za 10 jest odznaka :decayed: od ISU-152 wchodzi wszystko po 700-800 dmg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie działo do KV-1S ?? bo "na godzinach" sie dorobie :decayed:
122mm za***iste na 6 poziom robisz masakre srednia uszkjodzen 370dmg

ja tam nie wiem, mi sie lepiej gralo 85mm, ta 122 jest tak wolna ze mozna do kibla wyskoczyc zanim sie zaladuje, i amunicja droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie mam wymaxowanego kv-1 i zbieram na KV-1S te działko 122 lipa ze sie tak długo ładuje:kwasny: ale jak sie kupi z 2 pociski kumulacyjne za golda to jak jebniesz to masakra :decayed::decayed: tylko zaraz pisza na czacie " gold noob " :grin::grin::grin:

a czy ktos mi może powiedzieć w sprawie niszczycieli co lepsze isu 152 czy jagdtiger 8.8 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KW-1S z działem 122 na poczatku wkurza ale z czasem trzeba się nauczyć jezdzić tym czołgiem i daje sporo frajdy ... dokupienie modułów, załoga na maksa odpowiednie sprzęty i można zredukować czas ładowania. Wczoraj pomimo rozstawienia na dole listy zapodałem nieco ponad 3000 uszkodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te moduły później dużo dają ja mam w VK 4502 (P) Ausf.A mechanizm dosyłający, stabilizator pionowy, ulepszona wentylacja i zaczęło mi się całkiem przyjemnie grać :decayed: do tego załoga wyszkolona i można rypać :decayed:

Adaś jaki masz nick?? :wink:[h=2][/h][h=2][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w kv-1 miałem te 122 i fajnie się grało ale właśnie wolno przeładowywało :decayed::decayed: i teraz mam te 85 :kox::kox: czasem kupie pare pestek za golda i tez ładnie wchodzi :naughty::naughty: i czy ktos mi powie czy załoge z kv-1s mozna przeszkolic na is ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...