Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

musial by ktos edytowac pierwszego posta i tam zrobic liste

no trzeba edytowac to jakos bo stron coraz wiecej :decayed:

ja wczoraj maiłem niemiłe spotkanie z ob704 :kox::kox: jadę sobie IS :decayed: i nagle jeeeeebbb i nie ma mnie :polew::polew::polew: fakt ze nie miałem 100% zycia a jakies 70 :decayed: ale jedna pestka mnie zmasakrował :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T 30 to nagroda za mięciutkiego prototypa. A obj ma działo z isu więc potrafi czasami zmasakrowac na strzał nawet 8.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T 30 to nagroda za mięciutkiego prototypa. A obj ma działo z isu więc potrafi czasami zmasakrowac na strzał nawet 8.:naughty:

dlatego pogram sobie IS i zdobede IS3 :decayed: to później zaczynam przygodę z niszczycielami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie działko w Isie i jaka cena pestek ?

ja mam te 122 :decayed: i całkiem fajnie sie gra :wink: a ceny za pestki to nie pamietam :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie działko w Isie i jaka cena pestek ?

ja mam te 122 :decayed: i całkiem fajnie sie gra :wink: a ceny za pestki to nie pamietam :thumbdown:

czas przeladowania tez taki ostry jak KV-1S ??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :decayed: ale już zakupiłem dosyłacz :decayed: to trochę szybciej :naughty: ogolnie gram teraz na zmiane kv-1s i IS :wink: bede sie starał zeby z kv-1s zrobic elitarny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz mam elitrarny KV-1 , KV-1s normalny i prawie mam IS-a :decayed:

ja muszę jeszcze uzbierać 10k doświadczenia i bedę miał kv-1s elitarny :wink: a TY moskal pewnie rypiesz w międzyczasie w GTA V co ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a TY moskal pewnie rypiesz w międzyczasie w GTA V co ?? :naughty:

:decayed: cyknałem w weekend 4 bitwy a tak to cisne GTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T 30 to nagroda za mięciutkiego prototypa. A obj ma działo z isu więc potrafi czasami zmasakrowac na strzał nawet 8.:naughty:

nie zgodze sie z toba ze prototyp jest miekim czolgiem ja np strasznie sobie go chwale bardzo dobrze mi sie nim gralo robilem takie wyniki ze masakra zreszta sobacz sobie na fotach no teraz wymiatam T30 no to juz kilka blow-up wpadlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie ciesze ze mam IS wy jakimiś transformersami już latacie :decayed::decayed:

---------- Post dopisany 25-09-2013 at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 12:19 ----------

Pany Domjenick napisał żeby mieć posta edytowanego to musi musi być właściciel posta :kwasny: a ciekawe czy można zamienić właściciela posta np na kogoś z nas i wtedy podwiesić na każdej stronie 1 post z naszymi nickami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanna owszem jest twarda ale wieża tragedia. Ja gram juz ponad 2 lata to sie troche nazbierało, ale na dzień dzisiejszy mam przerwe musze kompa wymienić bo czarny ekran sie pojawił:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez cos ostatnio zaczyna sie monitorek wylanczac podczas gry chyba bedzie trzeba zainwestowac w karte graficzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że premka podbija doświadczenie i kasę ... ale 9 tanków jeszcze nigdy nie ubiłem :oklasky:

ja juz nie pierwszy raz 9 ale malo braklo do rekordowych 10:decayed:

Ja mam 12 fragow na KV-1 jeszcze za czasow, jak byl z wieza KV-2. Znajomy na BRD 1 tez ma 12 fragow...

Co do protka (t-28 prot) jak sie wie jak sie ustawic to swietny jest. Ostatnio mialem ponad 10 tys potencjalnych obrazen i przezylem :-) Sam kontra dwa Tigery II i IS z 8 tieru. A ja z dzialem z T25/2, walilem im tylko po gaskach coby sie nie zblizyli do mnie :D

Najwiecej kasy w historii zarobilem Tigerem P, ponad 5tys potencjalnych obrazen i tyle samo zadanych, ponad 60 tys padlo bez konta premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że premka podbija doświadczenie i kasę ... ale 9 tanków jeszcze nigdy nie ubiłem :oklasky:

ja juz nie pierwszy raz 9 ale malo braklo do rekordowych 10:decayed:

Ja mam 12 fragow na KV-1 jeszcze za czasow, jak byl z wieza KV-2. Znajomy na BRD 1 tez ma 12 fragow...

Co do protka (t-28 prot) jak sie wie jak sie ustawic to swietny jest. Ostatnio mialem ponad 10 tys potencjalnych obrazen i przezylem :-) Sam kontra dwa Tigery II i IS z 8 tieru. A ja z dzialem z T25/2, walilem im tylko po gaskach coby sie nie zblizyli do mnie :D

Najwiecej kasy w historii zarobilem Tigerem P, ponad 5tys potencjalnych obrazen i tyle samo zadanych, ponad 60 tys padlo bez konta premium.

ić stont :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że premka podbija doświadczenie i kasę ... ale 9 tanków jeszcze nigdy nie ubiłem :oklasky:

ja juz nie pierwszy raz 9 ale malo braklo do rekordowych 10:decayed:

Ja mam 12 fragow na KV-1 jeszcze za czasow, jak byl z wieza KV-2. Znajomy na BRD 1 tez ma 12 fragow...

Co do protka (t-28 prot) jak sie wie jak sie ustawic to swietny jest. Ostatnio mialem ponad 10 tys potencjalnych obrazen i przezylem :-) Sam kontra dwa Tigery II i IS z 8 tieru. A ja z dzialem z T25/2, walilem im tylko po gaskach coby sie nie zblizyli do mnie :D

Najwiecej kasy w historii zarobilem Tigerem P, ponad 5tys potencjalnych obrazen i tyle samo zadanych, ponad 60 tys padlo bez konta premium.

ić stont :decayed:

Spokojnie, nie jestem pro graczem :) Mam rozegrane dopiero 6k bitew. Poswiec troche czasu aby poznac gdzie dane czolgi maja weakpointy a gdzie mocny pancerz. Np. Tiger P ma mniej pancerza w wiezy niz w kadlubie a kazdy i tak w Tigera P celuje w przod (gdzie pod wieza jest 200mm pancerza...). Uwierz mi, ze zawsze Tigerem P ustawiam sie frontem do wroga i malo kto wie gdzie mi pestke posadzic aby mnie przebic. I sobie stoje i celuje we wroga.

Niektorzy tez ruskimi IS'ami z 8 tieru ustawiaja sie frontem do ARL 44 z najlepszym dzialem 90mm, co jest glupota, bo ARL spenetruje ich kadlub bez problemu (ale wieze juz nie). I tak mozna wymieniac i wymieniac... Spotykalem sie rowniez z tym, ze wiele osob nie wie gdzie celowac od przodu w angielskie TD (tak od 6 tieru w gore) i bezskutecznie wala kolo dziala.

I mozna tak wymieniac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...