Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] problem z manetka do fisa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy chcialem uruchomic sobie tempomat i nie wiem czy przez pomylke nie wylaczylem manetki od fisa bo nie dziala wycieraczki dzialaja a sterowanie komputerem nie mam taki blad

18107 - Powertrain Data Bus: Missing Message from Steering Wheel Electronics

P1699 - 000 - -

Freeze Frame

RPM: 882 /min

Torque: 34.0 Nm

Speed: 0.0 km/h

Load: 0.0 %

Voltage: 14.44 V

Bin. Bits: 11001000

Bin. Bits: 00000000

(no units): 1.0

Opublikowano
  • Autor

tempomatu kolego nie mam prubowalem zalozyc rozkrecilem wszystko po czym zobaczylem ze moj modul kierownicy nie ma pinow do tempomatu zlozylem wszystko i pojawil sie taki blad nie dziala mi sterowanie fisem

Opublikowano

może jak składałeś nie został dokładnie dociśnięty moduł żadnego kodowania nie robiłeś

Opublikowano
  • Autor

kolego probowalem robic wpisalem w engine i tam w coding 11463 to zatwierdzilem moze przez to sie stalo chcialem uruchomic manetke fis ale nie ma moj modul kierownicy pinow do tej manetki wiec moze przez to co wpisalem to sie stalo

Opublikowano

kolego probowalem robic wpisalem w engine i tam w coding 11463 to zatwierdzilem moze przez to sie stalo chcialem uruchomic manetke fis ale nie ma moj modul kierownicy pinow do tej manetki wiec moze przez to co wpisalem to sie stalo

a czy przyjęło nowe kodowanie jak przypuszczam poprzedniego kodu nie zapisałeś

Opublikowano
  • Autor

no nie tam gdzie wszedlem wpisalem tylko ten kod[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 20:36_________________________________________________myslisz ze wylaczylem manetke od fisa

Opublikowano
Opublikowano

kolego probowalem robic wpisalem w engine i tam w coding 11463 to zatwierdzilem moze przez to sie stalo chcialem uruchomic manetke fis ale nie ma moj modul kierownicy pinow do tej manetki wiec moze przez to co wpisalem to sie stalo

Na stronie, do której link podałem wyżej, wyraźnie jest napisane, żeby nie kodować tempomatu, jeśli sprawna manetka nie została prawidłowo zamontowana. :no:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

to co teraz kole go zrobic zeby dzialala mi manetka od fisu

Opublikowano

Zrób to, co podpowiedział Góral65.

Może zdezaktywuje to tempomat i sterowanie komputerem wróci.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

ok kolego ide do auta powiedz tylko czy mam zrobic to

17 instruments powinno być grupa 10 adaptacja i kanał 19

16 sterering whel grupa 07 recode i zmieniasz przedostatnią cyfrę na 1 ( jeśli bez tempomatu

Opublikowano

Na pewno w 17-Instrumens -> Adaptation-10 -> Channel 19 powinieneś mieć aktywne x?xxx: Board Computer -> 1 = Level 1 and 2

Jest tam jeszcze xx?xx: Driver Information System (DIS) U siebie mam to ustawione jako 0 = DIS 1

A w 16-Steering Wheel -> Coding-07 -> Software Coding powinno być 0xx?x: Board Computer & Cruise Control -> 1 = Board Computer installed

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

kolego zrobilem to

16-Steering Wheel -> Coding-07 -> Software Coding powinno być 0xx?x: Board Computer & Cruise Control -> 1 = Board Computer installed

wpisalem 1 i zatwierdzilem i sterowanie w manetce wrocilo fajnie tylko blad jeszcze zostal

18107 - Powertrain Data Bus: Missing Message from Steering Wheel Electronics

P1699 - 000 - -

Freeze Frame

RPM: 882 /min

Torque: 34.0 Nm

Speed: 0.0 km/h

Load: 0.0 %

Voltage: 14.44 V

Bin. Bits: 11001000

Bin. Bits: 00000000

(no units): 1.0

po skasowaniu dalej sie pojawia

[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 21:21_________________________________________________podaje jeszcze moj numer modulu kierownicy

8E0953549 r IE K01 051144 12 ma on piny na tempomat bo wejscie jest ale nie widac w nim pinow [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 21:27_________________________________________________koledzy jak chcialem uruchomic tempomat to wpisalem w engine login 11463 moze dla tego mam teraz ten blad w engine

Opublikowano

Wpisz zamiast 11463 to 16167 aby wyłączyć tempomat w engine

Opublikowano

Wpisz zamiast 11463 to 16167 aby wyłączyć tempomat w engine

To powinno rozwiązać problem :good:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.