Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podsufitka z polifta??


ciurmen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie sprawa dotyczy wymiany podsufitki z przed lifta 97 rok na poliftowa z 2000 mianowicie chodzi mi o to ze chciałbym w mojej Audi powymieniać to i owo gdyż zakupiłem Angola z powodu wymiany silnika co prawda również będzie to 1,6 ale zdrowszy gdyż mój bierze dużo oleju i strasznie nie równo chodzi i szarpie a przy okazji powymieniał bym sobie sporo innych rzeczy skoro mam cale auto po lifcie. Tak wiec przechodząc do rzeczy czy ktoś wymieniał już cala podsufitkę ponieważ nie wiem jak się za to zabrać czy wszystko pasuje ( elektryka ) czy wystarczy tylko przełożyć podsufitki i wszystko działa czy trzeba coś kombinować pozdrawiam i proszę o podpowiedzi

PS. Jeżeli napisałem w złym dziale proszę o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie na forum gdzieś jest temat o zamianie sufitów, troche inaczej rozwiązane jest oświetlenie tylnej kanapy. Przedlift ma oświetlenie w słupkach a polift w suficie, więc trzeba będzie kabelki pociagnąć ale to nie problem chyba, po za tym chyba plastiki nie do końca pasuja bo kształt troche inny jest ale jak sie pokombinuje to sie zmieści, jak to sie mówi - jak sie pospieści to się zmieści ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz zakładał podsufitkę z polifta do przedlifta to pamiętaj aby w zestawie były aluminiowe dystanse do rączek, bo w poliftach podsufitka jest węższa (zrobili miejsce na kurtyny powietrzne) i przez to rączki są przykręcane do karoserii poprzez dystanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę pracy będziesz musiał w to wsadzić

jak już wyżej pisali znajdziesz wszystko na forum

tutaj masz samą zmianę lampki jak już się zdecydujesz na drobne elementy

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186325.0;highlight=lampka+podsufitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poliftową podsuwitkę :gwizdanie:Tak jak wyżej pisali potrzebne są dystanse przy rączkach i długie wkręty bo polifty mają na śruby,tylne słupki trzeba wyciąć dwa mocowania bo będzie odstawać jak wytniesz to będzie ładnie dolegać,największy problem miałem z lampką ale jakoś się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz polifta to przełóż sobie konsole od Ciebie, albo kup gdzieś i będziesz miał bez kombinowania całe auto po lifcie, a wydaje mi się że przełożenie silnika + różnych pierdół z polifta do przed lifta może więcej zająć Ci czasu niż przełożenie konsoli :P ale mogę się mylić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz polifta to przełóż sobie konsole od Ciebie, albo kup gdzieś i będziesz miał bez kombinowania całe auto po lifcie, a wydaje mi się że przełożenie silnika + różnych pierdół z polifta do przed lifta może więcej zająć Ci czasu niż przełożenie konsoli :P ale mogę się mylić :hi:

a gdzie rejestracja + przekładka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poliftową podsuwitkę :gwizdanie:Tak jak wyżej pisali potrzebne są dystanse przy rączkach i długie wkręty bo polifty mają na śruby,tylne słupki trzeba wyciąć dwa mocowania bo będzie odstawać jak wytniesz to będzie ładnie dolegać,największy problem miałem z lampką ale jakoś się udało

no wlasnie w tym jest caly problem ze niemoge tego auta zarejestrowac tym bardziej ze jest udezony lekko z przodu a jedyne dokumenty jakie mam to faktura i nic wiecej wiec pomalu wolal bym sie pobawic z wymiana poszczególnych elementów. a mogl bys napisac mniej wiecej co i jak trzeba pokolei robic i podlaczyc czy dystansy o ktorych piszecie musze skads wykombinowac czy beda one w angliku ktorego juz posiadam???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse są w poliftowej podsuwitce instalacja idzie chyba lewym słupkiem do lampek nad słoneczkami,do lampki nad konsolą i dalej na tył.Co do podłączenia nie pamiętam jak to było :mysli: W skrócie odkręcasz rączki słoneczka,przednie,środkowe i tylne słupki na końcu ściągasz uszczelki przy drzwiach.I wyciągasz przednimi prawymi drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w tym jest caly problem ze niemoge tego auta zarejestrowac tym bardziej ze jest udezony lekko z przodu a jedyne dokumenty jakie mam to faktura i nic wiecej

aha to chyba, że tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...