Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pięknie sie j**ana prezentuje -) powodzenia w modzeniu na nowy rok

Opublikowano

Gleby brakuje:wink:

Opublikowano
  • Autor

tak wiem ... przydało by sie jeszcze troszke w dół ale brak odwagi :)

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

Pięknie sie j**ana prezentuje -) powodzenia w modzeniu na nowy rok

kafffar musimy sie spyknac na jakiech wspolne foto

Opublikowano
tak wiem ... przydało by sie jeszcze troszke w dół ale brak odwagi :)

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

Pięknie sie j**ana prezentuje -) powodzenia w modzeniu na nowy rok

kafffar musimy sie spyknac na jakiech wspolne foto

No trzeba trzeba ale to jak bede miał letnie koła bo teraz KOZA -)

Jak nałoże wszystkie graty to dam ci znać i sie umowimy -) ok ?

Opublikowano
  • Autor

ok ... a co tam masz za graty w zapasie do założenia ?

Opublikowano
ok ... a co tam masz za graty w zapasie do założenia ?

Grill od s4 , rozporka , navi plus, dokładkę zderzaka tył , Wlepy , odboje do gleby , dystanse na przód i coś tam jeszcze -)

Opublikowano
  • Autor

no to zapowiada sie ciekawie ..... czekam na wspolnego spota i foty

Opublikowano

Ja tez xD

Opublikowano
  • Autor

DSC_0677.jpg

DSC_0676.jpg

DSC_0678.jpg

postojówki na 8xled smd daja rade :)

Opublikowano

ładny ten postój. A Ją już półtora roku smigam bez postoju. Wyjebalem żarówki i za to mam usa :D

Opublikowano
  • Autor

fakt ja tez jedziłem z 6 miechow az postawiłem przodem do okna w przacy i nie wyłaczyłem ....a po 10 godzinach w pracy ledwie odpaliłem :)

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

temat foteli powraca ze wzgledu na wiosne .... szkam foteli na przod i nie wiem co zrobic myslałem o czyms takim

Fotel kubełkowy fotele kubełkowe sportowy turismo (3835103971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

FOTEL SPORTOWY KUBEŁKOWY MONZA BLAST CARBON BLACK (3838519958) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

FOTEL WRX BLACK UNIWERSALNY (3867620247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. te sa nawet fajne

FOTEL WRX BLUE/ BLACK UNIWERSALNY (3867620392) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. te kolorystycznie jak ori s4

FOTEL COMFORT BLACK LEWY (3867619432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

co myslicie ? wiem ze wiekszosci zwas to nie podejdzie ale czekam na opinie

Opublikowano
  • Autor

musze jutro zadzwonic i poprosic o wiecej foto..... mi podobaja sie te własnie i te blue black

Opublikowano

osobiście uważam że te co kolega wyżej podesłał są całkiem niezłe i fajnie mogły by się prezentować :wink: pytanie tylko czy to podejdzie.

Opublikowano
  • Autor

zmiescic to one sie zmieszcza tylko gorzej ze mna w nich

Opublikowano

próbuj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

fotele napewno wpadna tylko nie wiem jeszcze ktore ..... sa dwa do wyboru

FOTEL SPORTOWY KUBEŁKOWY MONZA BLAST CARBON BLACK (3838519958) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tu jest jedne ale materiał to ani skora ekologiczna ani materiał jakis nylon ?????? :(

FOTEL WRX BLACK UNIWERSALNY (3867620247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

te sa spoko podobne to tych u góry tylko ze nie urywaja d*py i tu jest ból

Opublikowano
  • Autor

marzenie scietej głowy mam do dyspozycji 1000 pln a zreszta recaro juz nie robi szału i Rzuca na kolana .... fakt jest to rarytas ale mi chodzi o cos innego ..... fajnie wygladajacego w aucie....

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

chce uzyskac cos podobnego

fotele.jpg

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

moze nie tak hard korowo ale podobnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.