Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zdjecia z vag familia iłaVWa

image.jpg

image.jpg

DSC00053.jpg

DSC00019_1.jpg

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

aaa.jpg

---------- Post dopisany 27-04-2014 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 22:34 ----------

pare foto jak chce zejsc z gwintem ktory napewno wleci w tym roku :P

DSC_0739.jpg

DSC_0740.jpg

DSC_0741.jpg

DSC_0742.jpg

DSC_0743.jpg

DSC_0744.jpg

DSC_0745.jpg

DSC_0746.jpg

DSC_0747.jpg

jak by tak udało sie zejsc jak na foto to by była mizga :)

Opublikowano

No ladnie bedzie :D ale musisz uwazac , bo ja z tylu na blotnikach juz lakieru nie mam xD

Opublikowano
  • Autor

musi byc nisko ... po vag familia iława decyza zapedła ma byc niko nie koniecznie szeroko :)

Opublikowano

masz racje xD ja toczylem dystanse i na kozaku jezdzilem :D wczoraj wieczorem tylko sie wkurwilem jak z dwoch stron lakier mi odpadl :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Nie jesteście jedyni z tym lakierem:decayed: no brakuje mu troche więcej glebuszki ale o tym wiesz to chyba nie trzeba sie o to martwić :wink:

Opublikowano
  • Autor

bedzie bedzie niżej na 100% ale mam problem z fotelami bo kur.....a sa nie dostepne narazie nigdzie :(

Opublikowano

Furka oblukana w Iławie, robi robotę konkretnie :D i tak jak rozmawialiśmy, jeśli zejdzie w dół to będzie kozak, ze hoho :D

Opublikowano

Jak juz przekonales sie do gwintu to kwestia czasu jak wpadnie tu w koncu felga

Opublikowano

jedziesz moze do Lipna?

Opublikowano
  • Autor

dzis zakupiony gwint jedzie do mnie kurierem ..... a w srode montaz panowie i krecenie zeby dobrze lazało :) co do koła to moze nastepny sezon ale to tylko zmiana o 1cal i model czyli avus III.

a co do lipna to nie wiem o co chodzi ?

Opublikowano

Akurat zmiana 17 na 18ke jest bardzo zauwazalna :wink:

Opublikowano
  • Autor

powoli do przodu :) narazie z fotelami lipa po dostepne beda dopiero w lipcu :( wiec moze koło :)

Opublikowano

w nastepny sezon jak bedziesz chcial to moje avusy bierz :wink:

JAk obnizysz bedzie pieknie xD:wink:

Opublikowano
  • Autor

no a ile ty bedziesz chciał z nich jagiełków

Opublikowano

pogadamy jak bede sprzedawal :wink:

Opublikowano
  • Autor

ok.....teraz misja blizej ziemi

Opublikowano
dzis zakupiony gwint jedzie do mnie kurierem ..... a w srode montaz panowie i krecenie zeby dobrze lazało :) co do koła to moze nastepny sezon ale to tylko zmiana o 1cal i model czyli avus III.

a co do lipna to nie wiem o co chodzi ?

https://www.facebook.com/lipno2014?fref=ts

Opublikowano
  • Autor

no moze i wpadne :) nie daleko w sumie:) a dokładna data

Opublikowano

1 maj

Opublikowano
  • Autor

niestety nie bede w lipnie bo miał dzis przyjsc gwint i nie przyszedł. bedzie dopiero we wtorek .... wiec koza nigdzie nie jade

---------- Post dopisany 03-05-2014 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 22:20 ----------

taka mała zapowiedz :)

DSC_0755.jpg

DSC_0756.jpg

DSC_0757.jpg

DSC_0758.jpg

co wy na to ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.