Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a powiedz mi co dla ciebie ma spójność ?

przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisalem, masz wszystko wyjasnione.

co do silnika to dla mnie wystarczy zetor po programie

spoko, rozumiem, nie neguje tego, mi tez kiedys wystarczal AHU i to bez programu ;)

ale powtarzam - czytaj ze zrozumieniem - mowie o pchaniu znaczkow S4 do 90-konnego klekota.

kanapa nie wyleci z tyłu ze względu na to że nie mam ochoty patrzeć na ścianę grodziowa i na wizke elektryczna i moduły

ok, wyrazilem tylko swoje zdanie :)

sciane grodziowa mozna oje**ć ciemnym filcem i bylby sztos :wink:

to samo tyczy sie siedziska - kawalek sklejki docietej pod wymiar w filcu z zaczepami jak w ori kanapie i montaz/demontaz trwa 2 sekundy (wystarczy pociagnac do gory i do widzenia).

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

ja i tak nie rozumiem po co ten rollbar ?

a fura i tak kox

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Radekst ma trochę racji. Rollbar wygląda fajnie, ale najlepiej jak idzie w parze z mocą samochodu i ma to jakieś zadanie, a tutaj motor nie zonie ogniem z tyłu. Samo autko w sobie jest świetne, widać, że zadbane maksymalnie, masz swoją wizję i tyle w temacie moim zdaniem. Samochód jest Twój, dla Ciebie, Tobie ma się podobać, a mody mają sprawiać przyjemność Twojemu oku nie ludzom ;)

Co do tego, że nie masz ochoty oglądać wiązek itp. - specjalnie dla Ciebie odszukałem a4 Bonusa, mam nadzieję, że nie miałby mi za złe, że wrzucam jego zdjęcia ale to przykład tego jak fajnie można to ogarnąć i nie ma żadnych kabli itd.

dsc9641.jpg

cFzqm20.jpg

5b0JlmM.jpg

On zrezygnował z kanapy, lecz dla chcącego nic trudnego, wszystko idzie wykombinować :)

Opublikowano
  • Autor

Radekst ma trochę racji. Rollbar wygląda fajnie, ale najlepiej jak idzie w parze z mocą samochodu i ma to jakieś zadanie, a tutaj motor nie zonie ogniem z tyłu. Samo autko w sobie jest świetne, widać, że zadbane maksymalnie, masz swoją wizję i tyle w temacie moim zdaniem. Samochód jest Twój, dla Ciebie, Tobie ma się podobać, a mody mają sprawiać przyjemność Twojemu oku nie ludzom ;)

Co do tego, że nie masz ochoty oglądać wiązek itp. - specjalnie dla Ciebie odszukałem a4 Bonusa, mam nadzieję, że nie miałby mi za złe, że wrzucam jego zdjęcia ale to przykład tego jak fajnie można to ogarnąć i nie ma żadnych kabli itd.

On zrezygnował z kanapy, lecz dla chcącego nic trudnego, wszystko idzie wykombinować :)

fajnie to wykombinowane .... lecz podtrzymam dalej swoja wizje i kanapa zostaje ...z czasem wpadnie czarna skórzana .....

Auto moze i nie mam mocy S4 ale nie to jest najważniejsze ... miało robic wrażenie i wygladac dobrze

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Widzę że znowu na sale :) szkoda sprzedawać tyle kasy i pracy wsadzone:) na co chcesz się przesiąść?

Opublikowano

Fakt faktem że bez kanapy wygląda mega :)

Opublikowano
  • Autor

Widzę że znowu na sale :) szkoda sprzedawać tyle kasy i pracy wsadzone:) na co chcesz się przesiąść?

na cos normalnego ...... mam tak co jakis czas ..... albo to juz wypalenie albo brak mozliwosci ....a tak naprawde to chyba brak normalnego auto które wszedzie pojedzie lub wszedzie wjedzie

Opublikowano

Widzę że znowu na sale :) szkoda sprzedawać tyle kasy i pracy wsadzone:) na co chcesz się przesiąść?

na cos normalnego ...... mam tak co jakis czas ..... albo to juz wypalenie albo brak mozliwosci ....a tak naprawde to chyba brak normalnego auto które wszedzie pojedzie lub wszedzie wjedzie

Starzejesz się :) przygarnolbym parę gratow z tej twojej :)))
Opublikowano

Widzę że znowu na sale :) szkoda sprzedawać tyle kasy i pracy wsadzone:) na co chcesz się przesiąść?

na cos normalnego ...... mam tak co jakis czas ..... albo to juz wypalenie albo brak mozliwosci ....a tak naprawde to chyba brak normalnego auto które wszedzie pojedzie lub wszedzie wjedzie

nie lepiej wpakować powietrze? podnosisz i masz normalne daily ;) tymbardziej że profil w kołach masz w sam raz ;)

Opublikowano

Dokładnie szkoda oddawać takie auto gdzie jest tyle włożonej pracy. Powoli poskładasz powietrze i po problemie :)

Opublikowano
  • Autor

tak moja mała wizja ...

c03d1dc30028fcfamed.jpg

1530021e23c04889med.jpg

75163a01993cc838med.jpg

Opublikowano

ładnie to wygląda

Opublikowano

Dobrze to wygląda :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

panowie pierwsze fotki z prac nad spojlerem dzis wieczorem

Opublikowano

Czekam z niecierpliwością tu i tu :decayed:

Opublikowano

tak moja mała wizja ...

c03d1dc30028fcfamed.jpg

1530021e23c04889med.jpg

75163a01993cc838med.jpg

Tu koło to 18'?

Opublikowano
  • Autor

tak 18


pierwsze cięcia i gęcia za majstrem

5b7aaa3118595ea3med.jpg

8ad539e0e954095fmed.jpg

2ec5b822b5a09a02med.jpg

bbfed4a23f07557bmed.jpg

b7168397ca037a72med.jpg

tak to mniej wiecej pierwsze kroki wygladaja

Opublikowano

Jaka to opona na tym avusie.?

Opublikowano

Krzysiek lotka elegancka będzie sztos jak nic

Na avusie z tego co się orietuje masz 215/35/18

By HTC Desire 820

Opublikowano
  • Autor

ta 215/35/18

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.