Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego mam do ciebie pytanie kupiłem właśnie lusterko prawe od audi s4 b5 2000 rok tylko nie mam wkładu z mocowaniem i nie mogę znaleźć i wykombinowałem taką rzecz że wkład z a8 d2 z mocowaniem będzie pasował możesz mi doradzić http://allegro.pl/wklad-lusterka-niebieski-audi-a8-d2-98-02-sf-grz-w-i5638455214.html

Edytowane przez chudy30

Opublikowano
  • Autor

powino pasic

Opublikowano

dzięki kolego za info lustro dzisiaj wyrwane za 100zł ori s4 fajerę też mam od tej samej s4 z poduchą za 100zł w bardzo dobrym stanie i znaczek ori na tylną klapę s4 za piwo wyrwałem

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

takie tam po zabawie z shiny garage MORNING DEW :) efekt kosa

08b7cd5f94d8c4c6med.jpg

8d48d880b7817494med.jpg

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

Kur.. kosa jest :) podoba mi się ta twoja fura teraz idź w moc :) dobrze że się nie sprzedała :D

Edytowane przez luty2502

Opublikowano
  • Autor

teraz idziemy tropem Gracjana .... przez zime ogarniam rollbar z tyłu made in home i długo oczekiwaną klape ze spojlerem .... mocy raczej nie będę robił mam jakiegoś tam wirusa i to mi wystarczy ... auto ma sie prezentowac nie za***rdalac :kox:

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

Ale dobrze mieć jedno i drugie .

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

ale nie zawsze mozna miec :grin:


zamówiłem sobie wczoraj taki wskażniczek panowie gdzie go umiescic ..... na słupku czy w kratce od nawiewów
539e8947282b87f5med.jpg
Opublikowano

Ja bym montował na słupku ;)
Przestudiowałem cały temat , auto meeegaaa :hi: oby tak dalej w modach :thumbup1: ciekawy jestem tej klapy :P

Opublikowano
  • Autor

Ja bym montował na słupku ;)

Przestudiowałem cały temat , auto meeegaaa :hi: oby tak dalej w modach :thumbup1: ciekawy jestem tej klapy :P

Dzieki bardzo . Zbieram graty na zime bo mam zamiar troszke ulepszyc moja Bunię ... W planach Rollbar i pare innych cudeniek

Opublikowano

w kratke jest schludnie i nie wieje agrotuningiem z hondy civic :grin:

Opublikowano

w kratke jest schludnie i nie wieje agrotuningiem z hondy civic :grin:

tez jestem tego zdania i w nocy fajnie sie komponuje z podswietleniem

Opublikowano
  • Autor

musze poszukac gdzies jak to wykonac z kratki lub gdzies kupic

Opublikowano

Zarąbiste auto, moje przy nim to staroć. ale też mam plan

Opublikowano

Krzysiu tu masz kratkę z wskaźnikiem na olx http://olx.pl/i2/oferta/wskaznik-turbo-boost-doladowania-kratka-do-audi-a4-b5-a3-8l-tuning-CID5-IDafyTP.html może sprzeda sama kratkę

By HTC Desire 820

Edytowane przez Tomekktm1

Opublikowano
  • Autor

Krzysiu tu masz kratkę z wskaźnikiem na olx http://olx.pl/i2/oferta/wskaznik-turbo-boost-doladowania-kratka-do-audi-a4-b5-a3-8l-tuning-CID5-IDafyTP.html może sprzeda sama kratkę

By HTC Desire 820

podziekował

Opublikowano

Robi robotę ten projekt! Pisałeś coś o klapie ze spoilerem. Chodzi o ducktail?

Opublikowano

Wczoraj wracajac z zakupów z żonka na parkinu przyczaiłem Audi A7 i ona ma tez elektryczny spojler :decayed: dłuższy i bardziej pasujacy kształtem wiec chyba nie TT a A7 spojler wpadnie

tu pare linków

https://www.youtube.com/watch?v=IB5fAucPUMg

https://www.youtube.com/watch?v=BFoGT0VClq0

także pasowałby do klapy bardziej :naughty: i lampka sie zapaliła ... haha

Chodzi mu o taki spojler w klapie

By HTC Desire 820

Opublikowano
  • Autor

no i mamy puzzle ... teraz je trzeba poukładać

08966fc19eb4b4f4med.jpg

cfe2f0cfae4a8600med.jpg

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

Kur.. jak to ogarniesz daj przepis :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.