Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elegancko :banan:

Opublikowano
  • Autor

z okazj 11 listopada wpadł nowy mod z bardzo duza pomoca krzysaudi

licznik lift.... jeszcze pare poprawek i bedzie w :boobs:

a3c502a776a61629med.jpg

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

Pochodzi chyba z A6? :P

Opublikowano
  • Autor

tak


własnie dzis kolega krzysaudi poinformował mnie je mozna jeszcze to sprzężyc z radiem

Opublikowano

Daj Photo za dzionka

Opublikowano

Jak z wygoda tych kubłow ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

z wygodą w fotelach dla mnie ok ... ale moze dlatego ze mało jeżdzę


lecimy z tematem Rollbar przygotowany do przyjecia powłoki lakierniczej .....


Jest nowy pomysł na sticker na bok

469d66c9c2c1a765med.jpg

5f62b7361bb7cd93med.jpg

co myslicie ?

Opublikowano

Lu_Angel miał taką wlepe :wink:

Opublikowano
  • Autor

a masz moze gdzie fote ???? ciekawe jak to u mnie siadzie na aucie

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

Ja lubię takie rzeczy .fajnie fura się odrozni, zawsze możesz zerwać :)

Opublikowano

ja bym proponowal ogien po bokach i liste płac na drzwiach....................... :facepalm:

Opublikowano

a masz moze gdzie fote ???? ciekawe jak to u mnie siadzie na aucie

on miał na grantowej, z tyłu na klapie na wysokosci fabrycznych znaczków

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy jak to wyjdzie .... jak bedzie wygladac zle to sie zerwie ....


Rollbar juz w kolorze

9b04fe8eafcc640cmed.jpg

98d61ed5e2b1901emed.jpg

fe06ac748374e811med.jpg

87b03d2ab4eae06bmed.jpg

Opublikowano

mega :hi:

Opublikowano
  • Autor

mega :hi:

podziękował

I tak to wyglada w aucie

4537ad9608e9ac5fmed.jpg

0f4e8621513695eamed.jpg

9734e1a517e1424amed.jpg

69274a41c138696dmed.jpg

9f92e08d51540fa9med.jpg

fb8461571fb69becmed.jpg

Opublikowano

Wywalaj Panie te sofy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

niestety nie zrobię tego .... ponieważ jak ja zdemontuje nadał tylna kanapa będzie używana do tego do czego była przeznaczona

Opublikowano

nie podoba mi się rollbar z kanapą..

Opublikowano

nie podoba mi się rollbar z kanapą..

Tym bardziej ze wyjecie/wlozenie tylnej kanapy to jest DOSLOWNIE 3min max...

W srodku z przodu kubly, z tylu rollbar + kanapa z nalesnikami, a na zewnatrz znaczki S4 + klekot (i to jeszcze zetor po programie).

To auto mogloby robic gruba robote gdybys nie pchal w niego wszystkiego co ci wpadnie w lapy, to auto nie ma spojnosci.

Proponuje zebys jeszcze zaczal w kasku jedzic jak na wrc, a co, czemu nie.

Opublikowano
  • Autor

nie podoba mi się rollbar z kanapą..

Tym bardziej ze wyjecie/wlozenie tylnej kanapy to jest DOSLOWNIE 3min max...

W srodku z przodu kubly, z tylu rollbar + kanapa z nalesnikami, a na zewnatrz znaczki S4 + klekot (i to jeszcze zetor po programie).

To auto mogloby robic gruba robote gdybys nie pchal w niego wszystkiego co ci wpadnie w lapy, to auto nie ma spojnosci.

Proponuje zebys jeszcze zaczal w kasku jedzic jak na wrc, a co, czemu nie.

a powiedz mi co dla ciebie ma spójność ?

kanapa nie wyleci z tyłu ze względu na to że nie mam ochoty patrzeć na ścianę grodziowa i na wizke elektryczna i moduły

co do silnika to dla mnie wystarczy zetor po programie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.