Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To w końcu z a3 czy z b6 ? :D

"gałka S-line" na alegro :wink:

Opublikowano
  • Autor

no ja kupiłem za 5 euro za sama gałke

Opublikowano

Miodzio dziena :D

Opublikowano

Gałka z mieszkiem będzie pasować do przedlifta czy trzeba coś przerabiać?

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Trzeba przelozyc ramke od mieszka i bedzie pasowac. Ja mam tak u siebie juz z rok ;)

Opublikowano

A to spoko..dzięki.

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

przed przystapieniem do roboty zaparz sobie szklanke melisy albo zimnego browara - przyda sie :)

i dodatkowo warto w galce upilowac takiego cycka, ktory blokuje nalozenie galki do konca, jak tego nie zrobisz to bedziesz mial wajche jak w ursusie.

U mnie finalnie wyglada to tak:

IMG_20160131_145226_Kopia.jpg

Opublikowano

Zrobi się.. a masz może foto który ten cycek trzeba usunąć? A po usunięciu tego " cycka" gałka się trzeba ładnie?

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

przed przystapieniem do roboty zaparz sobie szklanke melisy albo zimnego browara - przyda sie :)

i dodatkowo warto w galce upilowac takiego cycka, ktory blokuje nalozenie galki do konca, jak tego nie zrobisz to bedziesz mial wajche jak w ursusie.

U mnie finalnie wyglada to tak:

IMG_20160131_145226_Kopia.jpg

Od czego ta kiera?
Opublikowano

Zrobi się.. a masz może foto który ten cycek trzeba usunąć? A po usunięciu tego " cycka" gałka się trzeba ładnie?

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

nie mam foto, na zamocowanie galki musisz znalezc sobie patent bo nie trzyma sie ona nawet jak jest cycek poniewaz w b5 galka jest wkrecana a tamta jest wciskana. Ja galke zlapalem na klej na goraco, trzyma sie pewnie a w razie 'W' mozna zdjac.

Od czego ta kiera?

S3 8P

Opublikowano

Zrobi się.. a masz może foto który ten cycek trzeba usunąć? A po usunięciu tego " cycka" gałka się trzeba ładnie?

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

nie mam foto, na zamocowanie galki musisz znalezc sobie patent bo nie trzyma sie ona nawet jak jest cycek poniewaz w b5 galka jest wkrecana a tamta jest wciskana. Ja galke zlapalem na klej na goraco, trzyma sie pewnie a w razie 'W' mozna zdjac.

Od czego ta kiera?

S3 8P

A jak z podlaczeniem poduchy? Nie ma z tym problemu? Zadziala normalnie?

Opublikowano

Nie wiem, wole nie probowac. Nie zasmiecajmy juz koledze watku.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

co to małe rączki nie zrobią ....

d7225d8d00a99695med.jpg

1c6c4755b08a072amed.jpg

Edytowane przez a4-freunde

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna! Masę pracy cie kosztowała!

Jedynie co to znaczki s4 pasują jak świni siodło.

Kurde na prawdę musisz chyba kochać to auto.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przeleciałem wszystkie 65 stron i jestem w szoku. Gratuluję chęci do pracy i rozwijania projektu. :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

taki mały efekt po sprzataniu

9a7c12b923b39b55med.jpg

a tu bose

dc623cf59630d06fmed.jpg


i dzis przyszedł nowy fis w weekend montaż :banan:

287d71bc2ae264f7med.jpg


Przeleciałem wszystkie 65 stron i jestem w szoku. Gratuluję chęci do pracy i rozwijania projektu. :)

dziekuje dziekuje

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

taki mały efekt po sprzataniu

9a7c12b923b39b55med.jpg

Pięknie :D

Jedyne czego mi jeszcze tutaj brakuje to jeszcze dwóch guzików na panelu od szyb. :)

Opublikowano
  • Autor

całkiem fajny weekend  przyszła owa dokładka cupra

 

DSC_0091 (1).jpg

dzieki krzysaudi wpadł też nowy fis ....

 

DSC_0085.jpg

no ciekawostka u krzysaudi w garażu  wypatrzyłem neony z Audi A6 C7  no i je przechwyciłem .. teraz jest w planach jakoś to upchac w lampe do Buni

DSC_0092.jpg

DSC_0090.jpg

DSC_0091.jpg

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

Najs :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.