Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

j**ane ładne te trzy audic. Mam nadzieje , ze kiedys rs-a zobacze na żywo :wink:

moze kiedys sie spotkamy

To pożycz na chwile rs-a i dawaj na przezdziek -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to nie mam dobrze .... moge smigac tylko po działdowie ..... a jak lece gdzies dalej to szef na fotelu pasazera siedzi ;)

---------- Post dopisany 01-07-2014 at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 23:42 ----------

i jest avus III w super stanie ..... jeszcze oponki 215/35 i mała regulacja gwintem i bedzie kosa

DSC_0795.jpg

DSC_0797.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Twoje audi w piątek w Działdowie ,kolega mówił że czasami stoi też rs4 to pewnie te co było w Iławie?. Na żywo autko przyciąga wzrok ogarnij jakąś sesje bo audi za***ista:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Twoje audi w piątek w Działdowie ,kolega mówił że czasami stoi też rs4 to pewnie te co było w Iławie?. Na żywo autko przyciąga wzrok ogarnij jakąś sesje bo audi za***ista:wink:

szkoda ze predzej nie dałes cyny bysmy sie zgadali...... rs4 stoi tez czasem a teraz stoi w garazu bo szef na urlopie....... co dosesji nie mam daru do robienia zdjec :) ale dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Twoje audi w piątek w Działdowie ,kolega mówił że czasami stoi też rs4 to pewnie te co było w Iławie?. Na żywo autko przyciąga wzrok ogarnij jakąś sesje bo audi za***ista:wink:

szkoda ze predzej nie dałes cyny bysmy sie zgadali...... rs4 stoi tez czasem a teraz stoi w garazu bo szef na urlopie....... co dosesji nie mam daru do robienia zdjec :) ale dzieki

nie było czasu żeby pogadać przyjechaliśmy w czwartek to od razu na browara poszliśmy a rano w piątek z ekipą z Działdowa nad morze ruszyliśmy,macie w mieście parę fajnych b6:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare jest fajnych ..... jak bedziesz w dz-wo to odezwij sie

---------- Post dopisany 23-07-2014 at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2014 at 21:15 ----------

dzis pozbyłem sie wlep na tylnej szybie no i wyleciała wlepa P/W

---------- Post dopisany 25-07-2014 at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2014 at 22:24 ----------

dzis z okazji moich imienin ...... moja przyszła zona kupiła mi folie do obrysów usa . Mała rzecz a jak cieszy :)

Folia do zmiany koloru lamp 25x50cm - pomarańczowa (4429052982) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jutro nakleje i wyczyszcze babcie ..... to zrobie pare fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś obrysy wiec o co kaman z ta folia? A wlepa chyba P/W :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0838.jpg

DSC_0828.jpg

DSC_0831.jpg

DSC_0824.jpg

DSC_0843.jpg

DSC_0847.jpg

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

wpadna predzej zapowiadane koła i opony IMPERIAL ECO SPORT 215/35R18


OPONY WPADNA SRODA CZWARTEK SKŁADANIE W PIATEK MONTAZ I REGULACJA GWINTEM :banan:

Edytowane przez a4-freunde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super prezentuje sie fura na tych felach :wink: a co to za końcówki wydechu masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest :kox: tak jak mówisz, dystans i już będzie ładniej ;) zazdroszczę dobrych dróg skoro chcesz jeszcze gwintem pokręcić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...