Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

no w nocy jest poprostu pieknie ..... jeszcze tylko radio ogarniemy .... i jak bedzie cieplej biore sie za montaz białej i czereonej lampki na dzwi i podswitleni klamek wewnatrz na podzespołach z audi a6 c5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podświetlenie było wymieniane czy to licznik z polifta jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to licznik z 99 roku były jeszcze na czerwono podswitlane tarcze ale (krzysaudi) zmienił diody na białe i dodał na wskazowki po 2 czerwone i o to efekt ..... naprawde zacnie wyglada ......

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

nie to licznik z 99 roku były jeszcze na czerwono podswitlane tarcze ale (krzysaudi) zmienił diody na białe i dodał na wskazowki po 2 czerwone i o to efekt ..... naprawde zacnie wyglada ......

tak ogolnie to drugi licznik jest ja miałem 4 zegary i brak fisu teraz mam 6 zegarów i fis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to licznik z 99 roku były jeszcze na czerwono podswitlane tarcze ale (krzysaudi) zmienił diody na białe i dodał na wskazowki po 2 czerwone i o to efekt ..... naprawde zacnie wyglada ......

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

nie to licznik z 99 roku były jeszcze na czerwono podswitlane tarcze ale (krzysaudi) zmienił diody na białe i dodał na wskazowki po 2 czerwone i o to efekt ..... naprawde zacnie wyglada ......

tak ogolnie to drugi licznik jest ja miałem 4 zegary i brak fisu teraz mam 6 zegarów i fis :)

poka jakie diody wkładał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety dopiero pilift miał komunikacje po canie z licznikiem ale mnie to nie przeszkadza:) i tak z tym co było jest bomba

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

[LISPOL] DIODY LED BIAŁE SMD3528 __ 10szt (3090447356) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

licznik był na smd tylko czerwonych wiec dla magika krzysztofa było to jak bułka z masłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety dopiero pilift miał komunikacje po canie z licznikiem ale mnie to nie przeszkadza:) i tak z tym co było jest bomba

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

[LISPOL] DIODY LED BIAŁE SMD3528 __ 10szt (3090447356) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

licznik był na smd tylko czerwonych wiec dla magika krzysztofa było to jak bułka z masłem:)

jaka ich liczba jest w liczniku? tzn ile potrzeba?

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

podoba mi się czerwone podświetlenie ale może z racji że zima odchodzi też to zrobię u siebie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynamy kolejny projekt czylki podswietlenie klamek na ori lampkach z audi a6 c5 i montaz czerwonej i biłej lampki .... kilka fotek jak to bedzie wygladac

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

LED_holder_01.jpg

lde_holder.jpg

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

a z takich boczków bede miał graty :)

3127481799.jpg

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 22:22 ----------

znów check i znów jakas dzióra do załatania potrzebna flota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czsu brak i checi

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

teraz szukam 1ML805903 (czyli spojlerka dokladki do zderzaka ) kiedys na allegro były po 140 pln . moze ktos ma dobra bete na to ??

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanie to to nie jest w aso .... wiem bo pytałem :)

---------- Post dopisany 30-05-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 20:57 ----------

dzis korzystajac z okazji pare fotek po myjni ....

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby fajnie sciemniles, taka mgla:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...