Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki mati

juz raz było spiecie o te znaczki .... temat został zamkniety .... wiec tym razem nie przejmuje sie krytyka ... kazdy ma swoje zdanie i opinie jeden lubi rybki drugi akwarium :)

Ty tak ale ten tam wyżej sobie pozwala na trochę za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie komentuje tego. krzyśaudi jest dla mnie prekursorem modzenia w elektronice to dzieki niemu i jego ciezkiej pracy mam w swojej babci takie rzeczy jak

rns-e

living home

doswietlanie zakretów

pilot ori zgrany z oryginalnym centralnym

i wiele innych

i u nas w miescie jest uwazany za jednego z najlepszych elektro mechanikow samochodowych i nie tylko ....

---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

dobra chłopaki znaczki znaczkami sa i beda .. na wieki wieków amen .... wiec moze dajmy sobie buzi na zgode i zyjmy dalej :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie komentuje tego. krzyśaudi jest dla mnie prekursorem modzenia w elektronice to dzieki niemu i jego ciezkiej pracy mam w swojej babci takie rzeczy jak

rns-e

living home

doswietlanie zakretów

pilot ori zgrany z oryginalnym centralnym

i wiele innych

i u nas w miescie jest uwazany za jednego z najlepszych elektro mechanikow samochodowych i nie tylko ....

---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

dobra chłopaki znaczki znaczkami sa i beda .. na wieki wieków amen .... wiec moze dajmy sobie buzi na zgode i zyjmy dalej :*

Niech se będzie kim chce nawet prezydent. Po jego wypowiedzi wyżej mało kto go na poważnie będzie brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p-u-m-a wiesz co kim ty wogóle jestes ?? szefem powaznej firmy ? czy masz porostu zawód syn i wszysko w zyciu przychodzi ci z łatwoscia ... wiec prosze cie nie wypowiadaj sie juz wiecej ... bo twoje wypowiedzi sa na poziomie dzieci z przedszkola ....

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

i nie zasmiecaj mi watku . prosze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak nie znasz mnie więc nie pozwalaj sobie na jakie kolwiek opinie na mój temat. To gdzie pracuje i zarabiam pieniądze to nie powinno cię wcale interesować. A WGL piszesz zawód Syn Mój ojciec jutro ma 7 rocznice śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i następnym razem hamuj się z wypowiedziami bo można się przejechać. Co do Kolegi Krzysia przyjmnijmy że był trochę pijany wczoraj. Może akurat zmądrzeje i poczyta wątek i coś z tego wyniesie.

Co do naklejek to możesz sobie przyklejać co chcesz. Mnie to bawi jak ktoś przykleja takie coś na inne samochody ale to moja sprawa. Podoba ci się to proszę bardzo.

Koniec tematu i przepraszam za OFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedział swoje zdanie..dla mnie to te naklejki też trącają głęboką, jednouliczną wichurą..ale to Twoja brocha :wink:

Spinacie się jakby to była walka o złote kalesony ..więcej luzu Panowie bo do czterdziestki to ze stresu pomarszczycie się jak brzoskwinie z Tesco :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedział swoje zdanie..dla mnie to te naklejki też trącają głęboką, jednouliczną wichurą..ale to Twoja brocha :wink:

Spinacie się jakby to była walka o złote kalesony ..więcej luzu Panowie bo do czterdziestki to ze stresu pomarszczycie się jak brzoskwinie z Tesco :decayed:

tak to jest na tym forum podzial na dwie grupy spoleczne. i nic tego juz nie zmieni jeden przykleja i moze sobie mysli ze ma s4 no i fajnie. drugiego to smieszy chce tak to niech ma. u mnie ojciec ogladal sobie samochody na necie i pozniej jadac matizem do pracy myslal ze to audi a teraz wozi dupe b6 wiec marzenia jakies tam mozna spelnic ;p znaczek pewnie masz przyklejony dla tego ze fajnie wyglada i ciekawy ma wzor jak by byl zwykly jak normany a4 to by takiej klotni nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamkinj bo kolega p-u-m-a zjadł wszystkie rozumy i pierd..... jak potłuczony .....

Odwal się buraku od mojej osoby. Będzie mnie tu jakiś wieśniak co śmiga S4 w dieslu obrażać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zluzujcie bo bedzie trzeba tu porządek zaprowadzić:whistling: przejdźcie sobie na PW czy tam gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p-u-m-a zamknac to ty sie mozesz

---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Wypowiedział swoje zdanie..dla mnie to te naklejki też trącają głęboką, jednouliczną wichurą..ale to Twoja brocha :wink:

Spinacie się jakby to była walka o złote kalesony ..więcej luzu Panowie bo do czterdziestki to ze stresu pomarszczycie się jak brzoskwinie z Tesco :decayed:

tak to jest na tym forum podzial na dwie grupy spoleczne. i nic tego juz nie zmieni jeden przykleja i moze sobie mysli ze ma s4 no i fajnie. drugiego to smieszy chce tak to niech ma. u mnie ojciec ogladal sobie samochody na necie i pozniej jadac matizem do pracy myslal ze to audi a teraz wozi dupe b6 wiec marzenia jakies tam mozna spelnic ;p znaczek pewnie masz przyklejony dla tego ze fajnie wyglada i ciekawy ma wzor jak by byl zwykly jak normany a4 to by takiej klotni nie bylo

dzieki nastepna osoba ktora cos rozumie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumie, czy nie rozumie, zamiast na luźno brać takie uwagi to kilku osobom tutaj zaczęło przeszkadzać, że ktoś wyraża swoją opinię na ten temat.

żaden z was odpuścić nie chce, to niech wam dadzą po kropce to może poluzujecie trochę gacie.

chcesz jeździć m-powerem 1.6 w wersji audi to jeździj, ale każdy może pisać tu swoje opinie, bo po to każdy z nas robi PUBLICZNY wątek.

:wink:

i skończcie te pierdzielenie bo mi się tu już wchodzić i czytać waszych wypocin nie chce, pewnie jak każdemu.

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki oburzony :polew::polew::polew::polew::polew:

Dobrze że takich idiotów jak ciebie nie biorę na poważnie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...