Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dopiero dojrzałem, czy ty masz listwę quattro nie mając quattro? Jako że znaczek s4 (na grillu) jak dla mnie nie wadzi tak bardzo bo może stanowić jakieś odniesienie do tego co zrezałeś w aucie, to quattro to już w ogóle sie nie komponuje z niczym. Doklej przed znaczkiem 1/2 Q:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu lubie takie gadzety .... taki juz jestem mi sie to podoba .... kwestia gustu

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

dobry modz tym 2dinem :wink: wrzucaj w auto i pokazuj foty

a foty 2din sa na stronie 3 na roboczo jak i w samochodzie

---------- Post dopisany 29-12-2012 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 13:17 ----------

i nowy gadzet w pełni sprawny działajacy :)

image.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ; )

4 czy 5 watek z ladna...znasz inne slowo??? sory za OT

kolega myśli ze mu sie nabijają posty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ; )

4 czy 5 watek z ladna...znasz inne slowo??? sory za OT

kolega myśli ze mu sie nabijają posty:wink:

a postow jak bylo 11 tak jest:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wkrótce stworzy wątek o swoim aucie:decayed: EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu lubie takie gadzety .... taki juz jestem mi sie to podoba .... kwestia gustu

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

dobry modz tym 2dinem :wink: wrzucaj w auto i pokazuj foty

a foty 2din sa na stronie 3 na roboczo jak i w samochodzie

---------- Post dopisany 29-12-2012 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 13:17 ----------

i nowy gadzet w pełni sprawny działajacy :)

http://s2.postimage.org/pkpxwmr9x/image.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

http://s9.postimage.org/gm9ur7tfv/image.jpg

<br /><br />

http://s13.postimage.org/4gydykjab/image.jpg

<br /><br />

ja mam trochę inny ten scyzoryk:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu przyczepiliście się do tych znaczków. Podobają się właścicielowi i to najważniejsze. Fakt, quattro na konsoli przeginka, ale to S4 mnie przynajmniej nie razi. Audica chociaż wygląda przyzwoicie wizualnie (przynajmniej na zdjęciach, na żywo nie widziałem), bardzo fajny mod z konsolą, a Waszą uwagę najbardziej ten znaczek przykuł. Wiem, że zaraz będą posty, że jak chce mieć S4 to niech kupi ori 2.7BiT, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu przyczepiliście się do tych znaczków. Podobają się właścicielowi i to najważniejsze. Fakt, quattro na konsoli przeginka, ale to S4 mnie przynajmniej nie razi. Audica chociaż wygląda przyzwoicie wizualnie (przynajmniej na zdjęciach, na żywo nie widziałem), bardzo fajny mod z konsolą, a Waszą uwagę najbardziej ten znaczek przykuł. Wiem, że zaraz będą posty, że jak chce mieć S4 to niech kupi ori 2.7BiT, ale bez przesady.

A ty co adwokat diabła? Chłopie mam prawo się śmiać z tego. Akurat bawi mnie coś takiego na maxa takie przyklejanie znaczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ori audi włozona do niego płytka centralnego i zgrana z ori centralnym :)

no jakoś ja też mam ori a całkiem inaczej wygląda niż Twój:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu przyczepiliście się do tych znaczków. Podobają się właścicielowi i to najważniejsze. Fakt, quattro na konsoli przeginka, ale to S4 mnie przynajmniej nie razi. Audica chociaż wygląda przyzwoicie wizualnie (przynajmniej na zdjęciach, na żywo nie widziałem), bardzo fajny mod z konsolą, a Waszą uwagę najbardziej ten znaczek przykuł. Wiem, że zaraz będą posty, że jak chce mieć S4 to niech kupi ori 2.7BiT, ale bez przesady.

nie przejmuj sie chłopie oni tego nie zrozumia .... sa zbyt zafascynowani swoimi perełkami

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

ja mam ori audi włozona do niego płytka centralnego i zgrana z ori centralnym :)

no jakoś ja też mam ori a całkiem inaczej wygląda niż Twój:whistling:

ja mam od audi a3 8l moze dla tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...