Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

ze zlotu w Pile jeden juz z piz*ami wracał:whistling:,Bieniek,ja wtedy,więc teraz twoja kolej:naughty:

puma,mam nadzieje ze cos trenujesz,tamten miał 3 dany w karate coś tam i marnie na drugi dzień wyglądał:decayed:

O jeju myślisz że postraszysz mnie na forum i się bać będę. Spoko jak uważasz. Za czasów gimnazjum też tak każdy robił:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie pytam gdzie jest moderator jakiś:grin: kiedys taka rozmowa kończyła sie dosć szybko kropkiem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zlotu w Pile jeden juz z piz*ami wracał:whistling:,Bieniek,ja wtedy,więc teraz twoja kolej:naughty:

puma,mam nadzieje ze cos trenujesz,tamten miał 3 dany w karate coś tam i marnie na drugi dzień wyglądał:decayed:

Tomeks zluzuj :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kazdy mowi i mysli co chce ale ten burdel to PUMA zaczal piszac pierw o znaczku s4 i ze niby sie z niego smieje itd bajera ze objedzie to sobie nakleji rs4 itd a kiedu freunde kulturalnie poporosil aby przestal juz to go nazwal wiasniakiem jezdzaczym dieslem s4 czy jakos tak, nie cytuje a pisze co zapamietalem, a Ty kuwa PUMA do huya wafla kim jestes? Masz lepsza fure i kuwa odrazu jedziesz z tekstem wiesniak itd, wez sie pierdolnilj w te palke swoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kazdy mowi i mysli co chce ale ten burdel to PUMA zaczal piszac pierw o znaczku s4 i ze niby sie z niego smieje itd bajera ze objedzie to sobie nakleji rs4 itd a kiedu freunde kulturalnie poporosil aby przestal juz to go nazwal wiasniakiem jezdzaczym dieslem s4 czy jakos tak, nie cytuje a pisze co zapamietalem, a Ty kuwa PUMA do huya wafla kim jestes? Masz lepsza fure i kuwa odrazu jedziesz z tekstem wiesniak itd, wez sie pierdolnilj w te palke swoja

dzieki salva4tdi kolejna inteligentna osoba na forum .... a myslałem ze juz takich tu brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy inteligentnych brak to nie wiem,ale na pewno sporo jest takich,co chamstwo i buractwo będa tępić zawsze:whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kazdy mowi i mysli co chce ale ten burdel to PUMA zaczal piszac pierw o znaczku s4 i ze niby sie z niego smieje itd bajera ze objedzie to sobie nakleji rs4

..ale Panowie.. forum jest od wyrażania opinii..jak naklejka S4 wygląda wsiowo to się pisze i tyle..autor przyjmuje na klatę, podoba się więc ma w d*pie i wszyscy kopią do jednej bramki. Kuźwa więcej dystansu, a nie spinacie się jak stare dewoty przed warzywniakiem. Nie takie teksty leciały i ludzie brali to na bary i kładli lachę na opinię..bo " moja fura mnie to grzeje więc mam wyjebane " :wink:

Zluzujcie..idźcie razem na ulicznice czy coś w tym stylu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podkręciłem temat :) To że wypiłem sobie 0,75 to nie znaczy że byłem nawalony i dobrze wiedziałem co piszę . Nie mam nic do osób których pasją i życiem jest dłubanie w aucie i które są z tego dumne . Jeszcze ważniejsze jest dla mnie to , iż taki człowiek sam na to zapierdziela i sam wie ile to kosztuje i ile trzeba czasami wyrzeczeń żeby coś zrobić . Tutaj wcale nie chodziło o znaczek - bo mnie to wali . Chodziło o to że jakiś człowiek ( który pisał do mnie na PW OŚLE i Debilu ) śmieje się z tych znaczków . Osobiście zwalam ze swoich aut znaczki wszelkiej maści bo mnie denerwują , ale szanuję wolę innych ludzi . Chciałem dla przykładu podać fakt ( idąc tokiem rozumowania tego "debila" znaczek s4 to przerost formy nad treścią ) - po co człowiek który ma pakiet s-line zakłada sobie kierownice z młodszego auta ?? Po kiego grzyba mu to do szczęścia ?? Przecież w jego roczniku i moelu nie było takich kierownic - zwal ją człowieku . Ty zakładasz kierownice , dodatkowe znaczki i jesteś GIT i jakoś z tego się nikt nie śmieje - a przecież wszyscy powinni . A on zakłada i nakleja sobie znaczki bo mu się to podoba . Proste - jednemu podoba się córka innemu matka . Ot tak jest ze wszystkim . Inny jeszcze powie - Matiz - zjebiszcza fura .

Pozdrawiam wszystkich tych którzy to potrafią załapać :)

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiego grzyba mu to do szczęścia ?? Przecież w jego roczniku i moelu nie było takich kierownic

Ale robi to dla siebie i jest w tym jakiś smak.. a doklejanie znaczka S4.. już ktoś wspomniał, to jak BMW E36 na kapslach i znaczek Mpower.. trochę kicz :wink:

A wnikanie w temat czy ktoś ma hajs na mody bo dała mu mama, zapracował czy zajebał to już kwestia indywidualna i nie powinno na ten temat się dyskutować. Ważne że ludzie modzą i to się liczy..a to w jakim kierunku to idzie to można ocenić każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wnikanie w temat czy ktoś ma hajs na mody bo dała mu mama, zapracował czy zajebał to już kwestia indywidualna i nie powinno na ten temat się dyskutować. Ważne że ludzie modzą i to się liczy..a to w jakim kierunku to idzie to można ocenić każdemu.

Mądrego to i dobrze posłuchać:thumbup1:

Nic mnie tak nie drażni, jak typowo polaczkowe gadanie "a temu to tata dał, a ten ma bo na ogórkach jebał całe wakacje"...

Auto może i z głową pomodzone (nie licząc szczegółów), szkoda tylko że postawione w kiepskim świetle przez zachowanie właściciela 'który to ma wyjebane'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa jaki temat:kox: Co do znaczków to osobiście mnie to je.ie i niech będą jakie chcą oby nie było zderzaków z laminatu i 10 wydechów:doh:

A Puma i ekpia z północy dostaną po bananie i taki będzie efekt:kwasny:Ludzie nawet się osobicie nie znacie i takie akcje:facepalm:

I zaraz się ktoś do mnie przypier... pewnie:decayed:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

BTW: Kolego ogarnij fotki tak żeby było je widać bez klikania w linki:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaraz się ktoś do mnie przypier... pewnie:decayed:

A Ty po co spamujesz..i tak w dziale sprzedam nie opierdolisz swojej sokowirówki :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaraz się ktoś do mnie przypier... pewnie:decayed:

A Ty po co spamujesz..i tak w dziale sprzedam nie opierdolisz swojej sokowirówki :grin::decayed:

dodaj

za tyle ile chcesz:polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaraz się ktoś do mnie przypier... pewnie:decayed:

A Ty po co spamujesz..i tak w dziale sprzedam nie opierdolisz swojej sokowirówki :grin::decayed:

To tutaj się nie naliczają posty?:bag: Sory idę do kąta wstydzić się:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tutaj się nie naliczają posty?:bag:

I co przybyło Ci jednego po napisaniu posta ? :grin::grin::grin:

Sory idę do kąta wstydzić się:decayed:

Zarzuć przy okazji ze 4 serie pokutnych allachów :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na dzisiaj koniec bo już wszyscy idą spać :naughty: chłopaki po co te spinki, ważne że kręci nas OOOO i każdy robi je dla siebie, a krytyka też jest potrzebna jak i pochwała również

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...