Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki paput ..... jest dobrze

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

nie nie nie ja i moje plomby chcemy życ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne autko

avusy super nic innego bym nie wrzucał chyba ze cos z "HI END"

ale jest jedno ALE te masakryczne nakładki na hamulce, ja wstydziłbym się z tym jeździć, ba przyznam się, kupiłem takie do mnie :) dołożyłem do zacisku i stwierdziłem że chyba oszalałem, odesłałem dziadostwo bo w realu wygląda to jak mega bublowa imitacja, no i odmalowałem po prostu ładnie zaciski :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobie sie nie widziały mi nie przeszkadzaj sa wiecznie krwisto czerwone i nie musze ich malowac co sezon.... ale to tylko moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego to dokładka?:kox: cupry?

jeszcze jak by był nizej i fela inna to byłyby koxior:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, chciałem zapytać tą nawigację RNS-e którą kupiłeś to od A6-stki ? Czy w ogóle ma to znaczenie ? chodzi mi o to ze pasuje do tunelu środkowego a na allegro na prawde jest dużo tych nawigacji od różnych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, chciałem zapytać tą nawigację RNS-e którą kupiłeś to od A6-stki ? Czy w ogóle ma to znaczenie ? chodzi mi o to ze pasuje do tunelu środkowego a na allegro na prawde jest dużo tych nawigacji od różnych aut.

najmniej inwazyjna jest z A6 C5, ale też powstaja szpary, nie ma żadnej P&P do B5:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, chciałem zapytać tą nawigację RNS-e którą kupiłeś to od A6-stki ? Czy w ogóle ma to znaczenie ? chodzi mi o to ze pasuje do tunelu środkowego a na allegro na prawde jest dużo tych nawigacji od różnych aut.

rns-e pochodzi od a4 b7

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

i bylo troszke zabawy zeby wygladało to dobrze

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

z czego to dokładka?:kox: cupry?

jeszcze jak by był nizej i fela inna to byłyby koxior:kox:

dokładka od cupry leona...... koło mi sie podoba i tylko ono pasuje do mojej babci.....:)

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------sprzeglo.jpg[/url

no i przyszła kolej na sprzegło jutro z rana mechanik i wymiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu lepiej z dokladka:kox: taki zderzak bez spryskow kupiles czy sam zaslepiles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest nowe sprzegło ... stare sprzegło siedziało jeszcze oryginał.... :)

---------- Post dopisany 14-09-2013 at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2013 at 21:17 ----------

małe podtopienie na parkingu studzienka nie zdażyła odprowadzic wody:)

aaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to tylko fota taka :) .... predzej na fotkach z bobu jest spoko ....

---------- Post dopisany 03-10-2013 at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 01:21 ----------

kolejny projekt

OBUDOWA WSKAŹNIKÓW NA SŁUPEK CZARNA 3x52mm #VAT (3595107616) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

WSKAŹNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA - BOOST, BAR - WAWA (3581253041) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

ma moze ktos cos takiego podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest nowe sprzegło ... stare sprzegło siedziało jeszcze oryginał.... :)

---------- Post dopisany 14-09-2013 at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2013 at 21:17 ----------

małe podtopienie na parkingu studzienka nie zdażyła odprowadzic wody:)

http://s24.postimg.org/92jkkhgn5/aaa.jpg

ori usy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...