Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Obrotomierz i prędkościomierz zaniżają


krzysiek s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem jak w temacie obrotomierz na biegu jałowym pokazuje nieco ponad 400 obr,a po podłączeniu do vag pokazuje 860,natomiast licznik zaniża ok 10 km\h sprawdziłem na nawigacji.Zegary spr vag-iem 100% spr.Nie wyświetla żadnych błędów .Jeśli ktoś miał podobny problem prosze o odp.Szukałem na wielu wątkach ale nie znalazłem odp. na ten temat.Pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak masz VAG-a to zrób test zegarów i zobacz czy wskazówki zatrzymają się idealnie w pionie, ewentualnie sprawdź kodowanie. To na początek....

test zegarów robiony vag-iem jest idealnie,co do kodowania to nie bardzo jestem w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czasem licznika nie zmianiales od v6? fakt dziwne ze km zaniza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czasem licznika nie zmianiales od v6? fakt dziwne ze km zaniza

nie licznika nie zmieniałem,znać że był odkręcany ,ale chyba dlatego że są wymienione zawiasy na nowe od strony kierowcy.[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 11:58_________________________________________________Zastanawiam się czy rozmiar kół ma znaczenie do prędkości na zegarach a w żeczywistości?Obecnie jest na 15"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy rozmiar kół ma znaczenie do prędkości na zegarach a w rzeczywistości? Obecnie jest na 15"

Oczywiście, że rozmiar kół i opon ma znaczenie... :)

po rozkodowaniu wlepki wyposażenia okazuje się ze był kupiony na kołach 15" :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy rozmiar kół ma znaczenie do prędkości na zegarach a w rzeczywistości? Obecnie jest na 15"

Oczywiście, że rozmiar kół i opon ma znaczenie... :)

zwłaszcza dla obrotomierza na biegu jałowym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...