Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Centralny zamek padł, nie mogę dostać się do...


KL4K50N

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Od wczoraj mam lipe z centralnym w mojej a4 :wallbash:. Nie otwiera mi drzwi z pilota oraz z kluczyka. Gdy przekręce kluczyk to tylko otwiera drzwi moje inne już trzeba ręcznie. Dodam, że od paru miesięcy nie zapalała mi się lampka jak otwierałem drzwi. Nie mam dzielonej kanapy i tu jest nproblem bo bagażnik jest zamknięty a z kluczyka nie działa :confused4:. Poradźcie mi jak mam otworzyć bagażnik by wymontować pompkę :co::smutas: :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jest, że bagażnik można otworzyć tylko jednym kluczykiem. Spróbuj zapasowym. Małe szanse, ale może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jest, że bagażnik można otworzyć tylko jednym kluczykiem. Spróbuj zapasowym. Małe szanse, ale może pomoże.

Dzięki za odzew. Niestety mam dwa kluczyki. Jeden odpala tylko auto a drugi z takim białym kluczem namalowanym otwiera mi drzwi. Ale gdy chcę otworzyć bagażnik niestety lipa i tym i tym... Nawet nie drgnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymontuj siedzenie z tyłu, tam chyba nie ma pełnej blachy to się wśliźniesz do bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymontuj siedzenie z tyłu, tam chyba nie ma pełnej blachy to się wśliźniesz do bagażnika

Jest cała blacha bez mozliwości dostania się do wnętrza. A nie da rady jakoś któryś wężyk od centralnego z drzwi wyciągnąć i dmuchnąć kompresorem w niego by się otworzyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak ja niby mam otworzyć teraz bagażnik :wallbash:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 15:05_________________________________________________Wróciłem własnie od auta. Więc tak, ściągnąłem panel od drzwi kierowcy. Był tam biały przewód podciśnieniowy. Gdy dmucham w niego nic się nie dzieje. Gdy wsysam powietrze jakimś cudem otwiera się klapka od wlewu paliwa. Ale tylko ona :mysli:. Do bagaznika dalej nie mogę dostać. To oznacza, że za słabo "zasysam" heh, czy to nie ten przewód :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest plus możesz teraz zatankować. :good:

tak na serio to chyba za słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spróbuj dmuchnąć kompresorem.może wcześniej słabo dmuchałeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale musiał by od drugiej strony żeby ssał. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie trzeba zassać tego powietrza czasem??, mozna wywiercić dziurę w bagażniku na wysokości rejestracji i pociągnąc za cięgno póżniej i tak jej nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ale czym ssać to powietrze.bo ja pomysłu nie mam. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale odkurzacz jaką ma dziurę a rureczka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...