Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Centralny zamek padł, nie mogę dostać się do...


KL4K50N

Rekomendowane odpowiedzi

kurde to pech. ja właśnie blachy nie mam hmmm to ssij tym wężem.może w końcu otworzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wierć dziure w klapie

a trafi żeby pociągnąć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jakimś cudem mi się udało :notworthy:. Dziś po pracy chciałem sprawdzić jeszcze raz i trochę mocniej zassałem i się otworzyło wszystko :cool1: :gwizdanie:. Wyjałem tą całą pompkę by zobaczyć co i jak. W środku była trochę plytka zaśniedziała ale przeczyścile, wysuszyłem i złożyłem do kupy. Poszedłem do auta podłączyłem i o dziwo działa :kox:. Nawet powiem więcej, wydaje mi się, że szybciej otwiera i zamyka. Ale to pewnie mi się wydaje :gwizdanie:. Pozostaje tylko jedna wada... dlaczego nie świeci mi się lampka gdy otwieram drzwi?. Gdy wyjmuję kluczyk ze stacyjki to wtedy się zapali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssanie miałeś lepsze.może się coś alarm pierdzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy głosniczek brzęczy przy otwartych dzwiach kierowcy i zapalonych swiatłach, bez zapłonu. jezeli nie to masz uwaloną krańcówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy głosniczek brzęczy przy otwartych dzwiach kierowcy i zapalonych swiatłach, bez zapłonu. jezeli nie to masz uwaloną krańcówke

A zobaczę zaraz :cool1:.

A co do alarmu to nie posiadam, lub jest może wyłączony bo jakaś tam centralka jest[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 12:57_________________________________________________Sprawdziłem czy brzęczy po otwarciu drzwi. Odpowiedź - tak, normalnie się odzywa jak zostawię zapalone światła i otworze drzwi. Więc gdzie może być problem z tym światłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jakimś cudem, nie wiem jakim ale rano chciałem odkurzaczem wessać te powietrze a tu normalnie z pilota zadziałał centralny... Wyjąłem pompkę rozkręciłem, wyczyściłem całą płytkę z elektroniką, bo była trochę zaśniedziała. Potem ją wysuszyłem i skleiłem do kupy. Po odłączeniu test i o dziwo od kilku dni działa bez zarzutu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he he, possaliście sobie chłopaki??? a tak serio to uważaj z tym odkurzaczem bo możesz uszkodzić membrany przy zamkach i będzie dupka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz pompke pod kątem zimnych lutów

dokładnie bo to jest częstą przyczyną niedomagania centralnego i oświetlenia wnętrza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...