Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Teraz jest się czym chwalić po wymiane kół


jocker01

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam. tak jak w temacie teraz naprawde warto sie pochwalic bo wczesniej nie bylo czym, standard z wymionymi lampami poliftowymi.

wczoraj odebralem moje nowe felgi 18" 225/40. zalaczam fotki, podobaja sie? Pozdrawiam Jocker01

3fbfa6b1b8e94f54med.jpg

8888c82097221ee2med.jpg

09b57e5aa5700578med.jpg

23ffc3db30fb2439med.jpg

54f37b9406614d6fmed.jpg

bd58b1cd3a603c4emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no felgi fajne ale gleba musowo :cool: noi plusik za lampki przednie :th: . jeszcze tylknie zmien na poliftowe i kierunki boczne . pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, wlasnie przed obnizaniem bronie sie rekami i nogami, ale moja zona dzis jak objrzala te felgi przy swietle dziennym mowi ale czy on nie jest teraz za wysoko :P i jak to trwac przy swoim, migacze boczne po liftowe sa bezbarwne? Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, wlasnie przed obnizaniem bronie sie rekami i nogami, ale moja zona dzis jak objrzala te felgi przy swietle dziennym mowi ale czy on nie jest teraz za wysoko :P i jak to trwac przy swoim, migacze boczne po liftowe sa bezbarwne? Pozdrawiam Jocker01

Twoja żona się zna :th: hehe gleba musi być przy 18stkach :tongue4: A co do kierunków na błotnikach to są białe w poliftach. Niby są na allegro dostępne bezbarwne, ale białe bardzo ładnie wyglądają :wink4: Jeszcze wymień lampki tylne i będzie malinka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegę z UK i z forum AKP UK division :) autko super ale dorzucam się do reszty , gleba konieczna , dorzucę ci linka do mojej A4 żebyś porównał :>, kolor trochę podobny , rozmiar felgi i opon ten sam , gleba -35mm , mogło by jeszcze trochę zejść na -50 powiedzmy , ps. możesz kupić -35mm (street sport) nietracąc na komforcie , ja nieczuje dużej różnicy do ori -20mm

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_moja_18_t_z_18_od_nowego_rs4_nowe_foto-t29541.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez dolaczam sie do wypowiedzi klubowiczow :a4fan: obnizaj autko i nawet sie nie zastanawiaj nad tym. Bedzie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za slowo uznania :D

MoSSS ile placiles za zawieszenie (zona chce wiedziec :P )

nad kierunkami juz pracuje aby byly biale.

no ale musze sprostowac ze to nie taki zupelnie standard jak wczesniej napisalem :

silniczek 1,8 ale to mozna sie domyslic po kodzie silnika :D

klima, radio z DVD 7" wyswietlacz, wzmacniacz i tuba 240Watt. Pokrowce szyte na zamowienie. Zegar z fisem, podlokietnik no a reszta to juz standard :P

Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...