Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Prośba o diagnozę błędów skrzyni biegów


Mikosss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio na trasie mialem problem z multitronikiem w mojej niuni... Zaczeła czasami mocno szarpać przy zmianie biegów (do góry). W serwisie wydrukowali mi dwa bledy:

18165 - napiecie zasilajace - przerwa P1757 - 000 - sporadyczny,

18258 - magistrala danych układu napędowego: brak informacji ze sterownika silnika P1850 - 000 - sporadyczny.

Czy miał ktoś podobne błędy? Czy to coś poważnego? W serwisie powiedzieli, zebym zglosil sie ponownie jesli szarpanie sie powtorzy. Czy czeka mnie jakis duzy wydatek?

Dodam, że niunia ma 275k przebiegu(oryginalny) i miala juz robiona regeneracje skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio na trasie mialem problem z multitronikiem w mojej niuni... Zaczeła czasami mocno szarpać przy zmianie biegów (do góry). W serwisie wydrukowali mi dwa bledy:

18165 - napiecie zasilajace - przerwa P1757 - 000 - sporadyczny,

18258 - magistrala danych układu napędowego: brak informacji ze sterownika silnika P1850 - 000 - sporadyczny.

Czy miał ktoś podobne błędy? Czy to coś poważnego? W serwisie powiedzieli, zebym zglosil sie ponownie jesli szarpanie sie powtorzy. Czy czeka mnie jakis duzy wydatek?

Dodam, że niunia ma 275k przebiegu(oryginalny) i miala juz robiona regeneracje skrzyni.

Wygląda to tak jakby sterownik skrzyni przez jakiś czas nie miał zasilania (drugi błąd jest tego konsekwencją - ten sam sterownik nie był widoczny w głównej magistrali CAN). Zgodnie z tym co zalecił serwis (tym razem wyjątkowo się zgodzę ;)), jeździj i obserwuj zachowanie skrzyni. Daj znać gdyby coś się działo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWX +multitronic???

Wychodziło takie zestawienie??

Nie. Kolega ma profil do poprawy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie narazie odpuszcze jakiekolwiek akcje i poczekam:) Gorzej, że te szarpnięcia był w trasie, a na codzien nie robie wiecej niz 30 km, wiec ciezko bedzie to zaobserwować..:( A co do silnika to faktycznie możliwe, że mam źle wpisane... Nie znam się na tych rodzajach:P W kazdym bądź razie niunia jest z konca 2003r, a moc silnika i pojemnosc jak w profilu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...