Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja A4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moje auto sprowadzone w Sierpniu 2007 z Niemiec takie nabyłem jakie jest ktoś tam już szperał szybciej

Wyposażenie :

2x-Airbag

4x-Ele.szyby

Wspomaganie

ABS

Pełny FIS

podgrzewane spryskiwacze

Zawieszenie Kolor czerwone (dość niskie :wink4: ale mi to nie przeszkadza )

Klimatronic

centralny zamek

Domykanie szyb z pilota 4x

Ele.lusterka i składnie

regulowana kierownica wysokość i przód tył

i raczej tyle takie auto nabyłem

i do dziś spisuje sie super objechało Skandynawie a jest tam klimat bardzo wilgotny co sprzyja wiadomo :> czemu

fa03886c9cca5690.jpg

d9452713d6f7bc09.jpg

ae78358cf1049fcc.jpg

b3d517b95ab30d63.jpg

c8b2b11dbb5e5f8d.jpg

13fa960e8e9e3b3d.jpg

Może wie ktoś co to są 2 naklejki ostatnie ?to ciekawi mnie czy było coś robione w Silniku.

Proszę o opinie :naughty:

Opublikowano

Bardzo ladnie wyposazona wersja.. :th:

Pierwsze co to byl posciagal wszelke przylepki.. :naughty:

Do takiego zawiasu az sie prosi wieksza felga.. :)

Opublikowano

daj dystanse bo kola strzasnie sie schowaly w nadkolach.

fajnie wyposazony avancik ale powinienes zdjac brewki i zmienic kierunki na biale ;)

bedziesz cos zmienial w ogole w niej ?

jak dla mnie to .... gleba jest OK

fela wieksza by sie przydala, sciema szyb, na przod lampy valeo i to wszystko :P

Opublikowano

die Feuerwehr - straż pożarna, czyli właściciel pewnie był strażakiem w południowym Tirol'u

Auto Brenner - to logo komisu w którym kupiłeś auto, lub kupił je poprzedni właściciel, coś jak automatyczna i darmowa reklama placu, każdemu samochodowi nalepiają swe logo.

Opublikowano

Dzięki za opinie a nad zmianą myśle :

Zmiana Felg na 17 np:

66f45371613cb1a1m.jpg

5cfa5c5c009c2b95m.jpg

f63802dcb4677146.jpg

912b08fd9f2efc9b.jpg

Jak wasza opinia jest :naughty:

a lampy przód to:

032497241ee3a91b.jpg

de5845250647e796.jpg

i czujki cofania :

2176a0bf05c268d2.jpg

Może halogeny tylko jakie to nie wiem zastanawiam się na automatycznym uruchomianie wycieraczek ale to dobrze trzeba pomyśleć :mysli: wszystko da się zrobić :kox:

Opublikowano

Masz pełny Fis w 1996 r. ? :mysli:

Ja bym zmienił grill ,kieruneczki ..a brewki odkleił :th:

Po zmianie na lampki poliftowe powinno być o wiele lepiej ..no i na feldze 17 :th:

Opublikowano

A Fis to mam:

Zużycie paliwa

Średnie zużycie

średnia Km/h

ile na baku można przejechać

Temperatura

noi sprawdzenie przed jazda

i naciśniecie hamulca i jest OK

Myśle ze to pełny FiS :mysli: bo teraz dałeś mi do myślenia

Opublikowano

To ,ze autko jest z 96 r to jeszcze o niczym nie swiadczy......moze sobie ktos fis wyrezal...... :naughty:

Ja mam 97 r i pelny fis .... :decayed:

Opublikowano
:) to też możliwe :th:
Opublikowano

to ,ze autko jest z 96 r to jeszcze o niczym nie swiadczy......moze sobie ktos fis wyrezal...... :naughty

Najprawdopodobniej :naughty:

Ja mam z listopada 1997 i chłopaki na spocie sie dziwili ze mam pełnego Fisa :decayed:

Opublikowano

Ja mam z listopada 1997 i chłopaki na spocie sie dziwili ze mam pełnego Fisa :decayed:

a ja mam z lipca 97 i tez mam fisa pelnego.... :tongue4:

Opublikowano

Max Km/h

chyba chodzi Ci o średnią?

Opublikowano

Tak :) średnią :> z tymi czujkami cofania to bym wmontował wyświetlacz jakoś żeby było zgrabnie ale gdzie :mysli:? macie pomysły :kox:

Opublikowano

hymmm jeśli miał byś zmieniać felunek to proponował bym 2 :naughty: lub 3 :wink4:, lampki poliftowe to rzecz oczywista bedzie ładniej wyglądać i lepiej świecić :rolleyes:

Opublikowano

sory za ot ale pelen fis byl juz w 95r z tego co wiem

ja mam 96r i mam pelen FIS

Opublikowano

ja mam z marca 97r.i tez mam pelen fis,wiec chyba byly montowane

a autko super wyglada zrob wiecej zdjec.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.