Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] gdzie jest PIN/SKC - plakietka przy kluczach


Ergolud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie jak w temacie. Mam kluczyk z dopiętą doń plakietką z trzema numerami. Jeden To: "M-R 1xx3" (oczywiście zastąpiłem cyfry iksami)

drugi to (w dwu linijkach) : na górze : "4x" a na dole: "01xx2" oraz trzeci: "A31xxx9". Czy ktoś mógłby powiedzieć mi który to pin 4 a który 7 cyfrowy. Niestety żadnym nie mogę zalogowac się do immobilizera w celu zakodowania nowego kluczyka. Próbowąłem wpisywac wszystkie. Próbowałem A zastępować "0"...nic.

Poza tym Vag w brew temu co większośc z was pisze żąda numeru pin 5-cio cyfrowego a nie 4.

Miałem już klika podejść do kodowania nowego kluczyka chciałem oprzeć się na informacjach znalezionych na forum, ale nie daję rady. Czy może żaden z tych numerów to nie jest PIN ?

Podczas próby logowania się na pin 7 cyfrowy Vag wypisuje że jest nieprawidłowa kombinacja wprowadzonych danych.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wyglądało by na to, że to ten numer w dwu linijkach : 01xx2. ALe tego Vag nie akceptuje niestety....

Jeszcze jedna sprawa - miałem robionego swapa silnika. czy podczas tej operacji wymieniana jest także elektornika odpowiadająca za immobilizer ? - może dlatego Pin się nie zgadza.

Dzięki Wraga - ale procedurę sprawdzania i kodowania kluczy znam. Sęk w tym, że VAG nie akceptuje pinu.[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 22:29_________________________________________________Czy ktoś z Krakowa kto ma vag tacho mógłby podjechac i zczytać pin ? - Ile kosztowałaby taka usługa. Jestem w kropce. Auto stoi (od prób padł już akumulator). Prosze o pomoc.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...