[ALL B5] Radio Concert, czy można wywołać kod

Hej! Jak w temacie. Czy można wywołać kod w działającym prawidłowo radiu Concert z kasetą z B5 z 1997 roku Avant?

Chodzi mi o to, że mam podłączone radio i wszystko działa świetnie, ale nie dysponuję kodem, a za niedługo musze zmienić aku i chciałbym ten kod mieć. Jeżeli da się go jakoś teraz wywołać jakąś kombinacją guziczków, to byłoby super i byłbym wdzięczny za podanie mi takiego sposobu.

Uściślam jeszcze raz, nie chodzi mi o podanie kodu do radia, tylko o wywołanie tego, który mam wpisany w działającym.

Dzięki z góry!

nie jestem pewny ale chyba mozna wyłaczyć żądanie kodu. Ja mam kod i odłaczałem aku i radio gra.

Po serialu radia-pod warunkiem, że ktoś kto generuje ten kod ma właściwy kalkulator ...:) i pod warunkiem, że nikt nigdy nie podmieniał zawartości pamięci w radiu.

Można tylko wywołać na włączonym radiu żądanie wprowadzenia kodu i aktywować go lub dezaktywować-jednakże trzeba go znać :)

Pzdr.