Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przerwa w dostępie do forum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to w końcu sie ochłodzi w pokoju jak wyłącze komputer...

A nie mozna tego zrobić w tygodniu? Miałem plany na weekend związane z forum :polew:

Opublikowano

tylko żeby na nowym forum nie było tak jasno jak w screenshocie :hi:

Opublikowano

Czemu nie IPB?

Opublikowano

Hura wkoncu dokończe remont :good:

Opublikowano

Haha widzę Pany że każdy ma jakieś plany xd :D

Hmm.. To ja może ... :mysli:

Znajde wreszcie czas, żeby zeskrobać lód z podjazdu bo moja ździruńka tylko to szlifuje a jak ojciec wyjeżdża to tylko klepie koparą że nie umie sobie poradzić xd :D

Powodzonka Hugo, streszczaj się z tą przeróbką :P Bo pozbawisz nas okna na świat a trzy dni siedzenia w bunkrze to troszku za dużo :D

Opublikowano
  • Autor

Czemu nie IPB?

Czemu nie vB ? :decayed: To tak jak kupisz Playstation , a ktoś zapyta : "Czemu nie Xbox" :decayed:

Opublikowano

Jak dla mnie z płatnych, to vB najlepszy zdecydowanie. Sam korzystałem kiedyś jeszcze z MyBBoard i byłem bardzo zadowolony, szczególnie tym, że jest za darmo, a wiele opcji przejął od IPB i vB właśnie.

Opublikowano

Ale jaja :disgust: Teraz będzie nagła i niespodziewana selekcja nieaktywnych kont :gwizdanie: Ciekawe co z osobami zakładającymi konto z emailem na 10MinuteMail... jak nie przeczytają tego wątku to mają pozamiatane :naughty:[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 02:22_________________________________________________i jeszcze jedno mam ustawioną opcję "Otrzymuj ogłoszenia forum i ważne powiadomienia na email." Na mój mail nic nie dotarło a wydaje mi się że to jest istotna wiadomość :wink4:

Opublikowano

Ale jaja :disgust: Teraz będzie nagła i niespodziewana selekcja nieaktywnych kont :gwizdanie: Ciekawe co z osobami zakładającymi konto z emailem na 10MinuteMail... jak nie przeczytają tego wątku to mają pozamiatane :naughty:[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 02:22_________________________________________________i jeszcze jedno mam ustawioną opcję "Otrzymuj ogłoszenia forum i ważne powiadomienia na email." Na mój mail nic nie dotarło a wydaje mi się że to jest istotna wiadomość :wink4:

Opublikowano

Ale jaja :disgust: Teraz będzie nagła i niespodziewana selekcja nieaktywnych kont :gwizdanie: Ciekawe co z osobami zakładającymi konto z emailem na 10MinuteMail... jak nie przeczytają tego wątku to mają pozamiatane :naughty:[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 02:22_________________________________________________i jeszcze jedno mam ustawioną opcję "Otrzymuj ogłoszenia forum i ważne powiadomienia na email." Na mój mail nic nie dotarło a wydaje mi się że to jest istotna wiadomość :wink4:

Opublikowano

3 dni bez forum ? Co ja będę w pracy robił !? ;( ;(

w końcu wezmiesz sie za solidną robotę i te "smutne" 3 dni przeleca jak z bicza strzelił

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

PKB popeirdo.li do goooooryyyy :polew:

Opublikowano

3 dni bez forum ? Co ja będę w pracy robił !? ;( ;(

w końcu wezmiesz sie za solidną robotę i te "smutne" 3 dni przeleca jak z bicza strzelił

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

PKB popeirdo.li do goooooryyyy :polew:

Opublikowano

3 dni bez forum ? Co ja będę w pracy robił !? ;( ;(

w końcu wezmiesz sie za solidną robotę i te "smutne" 3 dni przeleca jak z bicza strzelił

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

PKB popeirdo.li do goooooryyyy :polew:

Opublikowano

Ja ze swojej strony tylko dodam, że mam wrażenie, że to będzie gruba akcja więc jakbyście w poniedziałek dalej nie widzieli forum to się nie dziwcie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja ze swojej strony tylko dodam, że mam wrażenie, że to będzie gruba akcja więc jakbyście w poniedziałek dalej nie widzieli forum to się nie dziwcie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja ze swojej strony tylko dodam, że mam wrażenie, że to będzie gruba akcja więc jakbyście w poniedziałek dalej nie widzieli forum to się nie dziwcie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To o której będzie tango down? :gwizdanie:

Opublikowano

To o której będzie tango down? :gwizdanie:

Opublikowano

To o której będzie tango down? :gwizdanie:

Opublikowano

To o której będzie tango down? :gwizdanie:

do wielkanocy czyli 40 dni postu od forum :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.