Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerwa w dostępie do forum


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

O nie, trzy dni chlania non stop... Zaczynam robić obliczenia ile flaszek Grażyny muszę do domu przytargać, żeby ten czas jakoś zleciał...[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:37_________________________________________________Niech ktoś jakiś czat wymyśli i masowo tam się wbijmy żeby chociaż trochę pospamować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy dni odpięty od Matrixa ;( Morfeuszu[/font] nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, trzy dni chlania non stop... Zaczynam robić obliczenia ile flaszek Grażyny muszę do domu przytargać, żeby ten czas jakoś zleciał...[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:37_________________________________________________Niech ktoś jakiś czat wymyśli i masowo tam się wbijmy żeby chociaż trochę pospamować :gwizdanie:

battalion to jest na fejsie, division też wiec tam nakurfiamy totalny offtop :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co niektórzy w końcu sie umyją.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012 Koniec Swiata !!!! zaczyna sie od forum najpierw brak dostepu 3 dniu puzniej tygodnie i ms...... :kox:

Bedzie trzeba sobie jakiegos joba do zabicia czasu znalesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie mam konta... Poza tym forum nie istnieje w internecie, im mniej ludzie o mnie wiedzą, tym lepiej śpią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, trzy dni chlania non stop... Zaczynam robić obliczenia ile flaszek Grażyny muszę do domu przytargać, żeby ten czas jakoś zleciał...[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:37_________________________________________________Niech ktoś jakiś czat wymyśli i masowo tam się wbijmy żeby chociaż trochę pospamować :gwizdanie:

istnieje kanał irc :decayed:

#a4-klub.pl at irc.freenode.net :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie mam konta... Poza tym forum nie istnieje w internecie, im mniej ludzie o mnie wiedzą, tym lepiej śpią :naughty:

nie bój sie fecbook mimo braku twojego konta wie wszystko, chcesz sie przekonać, wejdź na strone logoawania fb i kliknij w załóż konto i wpisz tylko imie reszte powinien sam wynaleźć :wink4: jak byś załozył to Ci jeszcze twoich realnych znajomych sam wynajdzie :blink: powaznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek! Serca nie masz. To ja ci na weekend wpadam do domu i to jedyny czas, kiedy mogę poślęczeć na Forum, a Ty mi to odbierasz? Normalnie brak mi słów :wallbash:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ten silnik co Passat?

Jeżeli tak do dobry wybór.

Dokładnie ten sam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja się ucieszy w końcu zajmę się nią .. zobaczę jak tam ogródek czy nie trzeba czegoś podkosić :naughty:

widzisz-tak długo siedzisz przed kompem, że nawet nie zauważyłeś, ze jest zima, leży śnieg i nie ma czego w ogródku robić... :cool1: :gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja się ucieszy w końcu zajmę się nią .. zobaczę jak tam ogródek czy nie trzeba czegoś podkosić :naughty:

widzisz-tak długo siedzisz przed kompem, że nawet nie zauważyłeś, ze jest zima, leży śnieg i nie ma czego w ogródku robić... :cool1: :gwizdanie: :wink4:

miałem na myśli inny ogródek :decayed:

no ale w tym też trzeba coś wypielić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja się ucieszy w końcu zajmę się nią .. zobaczę jak tam ogródek czy nie trzeba czegoś podkosić :naughty:

widzisz-tak długo siedzisz przed kompem, że nawet nie zauważyłeś, ze jest zima, leży śnieg i nie ma czego w ogródku robić... :cool1: :gwizdanie: :wink4:

miałem na myśli inny ogródek :decayed:

no ale w tym też trzeba coś wypielić :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...