Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co sadzicie o tych lampach zamienniki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie do was Panowie i Panie:) czy te lampy sa dobre?

http://allegro.pl/audi-a4-94-01-reflektory-lampy-lewa-prawa-kpl-i2096204972.html

Moje sa juz wysluzone i ledwo co swieca:) chcialbym cos takiego wsadzic czy da rade?

Prosze o szybko odpowiedz pozdro!

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:06 ----------

Dac dam rade wsadzic ale czy dadza rade dobrze swiecic pare osob kupilo?:)

Opublikowano

Jesli chcesz za 349 PLN dostac lampy które normalnie świecą to życzę powodzenia

Opublikowano

wątpie aby ładnie świeciły za te pieniądze

Opublikowano

polecam używki wydasz podobnie a będziesz na pewno bardziej zadowolony

Opublikowano
  • Autor

i o to chodziło dzieki bardzo:) bede sie czil na orginalne valeo:) a te depo dadza rade co kolega dal linka?

Opublikowano
i o to chodziło dzieki bardzo:) bede sie czil na orginalne valeo:) a te depo dadza rade co kolega dal linka?

ja jeżdżę na DEPO i uważam że jest ok

Opublikowano

kolega juz trzeci roczek pomyka na Depo ale tych dzielonych z ringami i choc bym chcial nic zlego nie moge powiedziec.

Szkla jasniutkie odbysniki jak nowki nic nigdy nie parowalo!!!

Opublikowano
polecam używki wydasz podobnie a będziesz na pewno bardziej zadowolony

Bzdura, przeważnie sa wypalone, jak twoje + regeneracja odbłyśników.

Depo świecą OK tylko jakość wykonania nieporównywalna z ori, no i szukaj tańszych na pewno znajdziesz.

Opublikowano

sa ok te lampy ale wolalbym ori uzuwki mozna znalesc w dobrym stanie

Opublikowano

bzdura...piszesz mowiac o uzywkach ori lamp czy o firmie depo?

Opublikowano
  • Autor

to szukac lamp depo ale dzielonych czy zespolonych ???

Opublikowano

A to juz zalerzy od Twojego gustu czy dzielone czy tez nie.

Opublikowano

kup nówki DEPO nie dzielonych.

Opublikowano
  • Autor

maja swiecic :) i maja byc tanie:) czyli depo obojenie czy zespolone czy nie tak samo swieca tak? to znajde ktore tansze i kupuje depo dziekuje Panowie za pomoc:)

Opublikowano

Dzielone czy nie tu tylko i wylacznie kwestai gustu a pamietaj iz przy calych lampkach musisz troche w blotniku porezac czyli mala przerobke,a przy dzielonych wszystko pasi P&P :drinks:

Opublikowano
Dzielone czy nie tu tylko i wylacznie kwestai gustu a pamietaj iz przy calych lampkach musisz troche w blotniku porezac czyli mala przerobke,a przy dzielonych wszystko pasi P&P :drinks:
dokładnie kupuj nowe zespolone lampy odmłodzisz auto ( przeróbka była opisywana na forum ) a firme Depo polecam, miałem w poprzednim aucie użytkowałem ponad 3 lata i byłem zadowolony ( oczywiście jakością wykonania odbiegały od oryginału )
Opublikowano

Mysle ze ok za 300zl.

Opublikowano
  • Autor

te lampy sa wlasnie depo:

http://allegro.pl/audi-a4-94-01-reflektory-lampy-lewa-prawa-kpl-i2096204972.html

jak za nowe opalca sie czy nie?? czy szukac urzywek orginalnych?? tak jak kolega wyzej ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.