Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

900Nm :shock3:

Opublikowano

Z takim momentem to szacun w aucie osobowym :decayed:

Opublikowano

nie wiem ile wytrzyma. watpie zeby pozwolili sobie na jebniecie takiego niuta nie ryzykujac uwalenia skrzyni. w sumie nie jest to firma krzak i jakies pojecie o modach maja.

Opublikowano
  • Autor
watpie zeby pozwolili sobie na jebniecie takiego niuta nie ryzykujac uwalenia skrzyni

Oczywiście, i na pewno dają pisemną gwarancję na to że skrzynia nie zostanie uwalona :polew: Zejdź na ziemię stary.

Opublikowano

a napisałem że dają? mówie tylko że nie są jakąs firma z kosmosu żeby ryzykować że rozwalą komuś skrzynie (która nie kosztuje przecież mało).

renome jakąś maja i chyba zależy im żeby klient wrócił a jak wiesz takie fuckupy szybko się w necie rozchodzą.

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

BTW nikt nie da ci na nic gwarancji w przypadku softu. zejdz na ziemię:wink:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda czasu na taką dyskusję.

Opublikowano

Buba nie kuś malika bo zaraz się wk***i i pojedzie na korektę :grin:

Opublikowano
  • Autor

Tia, a jak zjebię skrzynię to będe musiał sprzedać nerkę :grin:

Opublikowano

tutaj nie chodzi o wkurwienie kogoś bo mi na tym nie zależy. ciekawi mnie tylko ile faktycznie można BEZPIECZNIE wyciągnąć z tego silnika i skrzyni. W tych nowszych 4.2 podobno wyciągają ponad 1k Nm:whistling:

Opublikowano

no to masz Malik teraz powozownie :)

ciekawe co Julian Tuwim by napisał w tym temacie :):):):)

Opublikowano

V12tdi też ma starego tipa a nie S-tronik tylko ze względu na niuton którego by S-tronik nie przeniósł...

Opublikowano

Malik, jakie masz oznaczenie skrzyni ? 6HP28 czy inne ?

Opublikowano

Dla mnie remap dla samego remapu, na mój gust raczej nie zauważalne przy tej mocy i co bardziej istotne masie.

30ps i 50Nm nie warte zachodu, bo przeciąg z tego czołgu nie powstanie.

Już seryjne parametry zupełnie wystarczają do komfortowego i dynamicznego podróżowania.

Jednak, może się mylę.

Opublikowano

KmK, myślę, że się mylisz, ja mam auto z 300+ KM i 500+ Nm wolnossaka, nie jednego z "szybkiej" osobówki zawstydziłem przy masie 2300 kg, szczególnie w górach, ten kosmetyczny zabieg u Malika i tak może powodować banana na twarzy, ja niestety nie mam tak dobrze i softu w PL nie zrobię i oczywiście bez nawet tak kosmetycznego przyrostu KM i Nm, jak to mówią, KM są jak cycki, każdy facet się nimi podnieca ale na drodze liczą się niutki, tyle na temat :)

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
KmK, myślę, że się mylisz, ja mam auto z 300+ KM i 500+ Nm wolnossaka, nie jednego z "szybkiej" osobówki zawstydziłem przy masie 2300 kg, szczególnie w górach, ten kosmetyczny zabieg u Malika i tak może powodować banana na twarzy, ja niestety nie mam tak dobrze i softu w PL nie zrobię i oczywiście bez nawet tak kosmetycznego przyrostu KM i Nm, jak to mówią, KM są jak cycki, każdy facet się nimi podnieca ale na drodze liczą się niutki, tyle na temat :)

Generalnie chodzi mi o to, że w przyrosty jakie powstały raczej nie specjalnie coś zmienią, bo fura ciężka jak na czołg przystało, a 30KM to zauważyć można gdy seria ma 150KM.

Nie twierdzę natomiast, że to muł bagienny, bo w serii ma 330KM i prawie 800Nm więc na pewno już przyjemnie się odpycha i gwarantuje dynamiczne przemieszczanie się, nie zmienia to jednak faktu, że przeciągiem nie jest ze względu głównie na masę.

Zwyczajnie stosunek mocy do masy zawsze gra pierwsze skrzypce.

Opublikowano

ciekawe ile ma do 100

Opublikowano
Malik, jakie masz oznaczenie skrzyni ? 6HP28 czy inne ?

Dasz radę sprawdzić :wink: ?

Opublikowano
  • Autor
Malik, jakie masz oznaczenie skrzyni ? 6HP28 czy inne ?

Dasz radę sprawdzić :wink: ?

Skrzynia Aisin, 6A JVH

Opublikowano

ładny przeciąg robi :naughty:

bardziej od programu bym się bał hamować Tipa, ale ja jestem przewrażliwiony :wink:

w skrzyni też zaszły jakieś zmiany? kiedyś od Pachury słyszałem, że po zmianie softu w A8 D3 trzeba przeprogramować skrzynię, tutaj też?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.