Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Cena spoko :wink: W B8 przy 4-listwach drzwiowych , listwa w desce rozdzielczej , ramki wokól zegarów , listwa na konsoli MMI wszystko w carbon 1.6k .

adamooo ponoć ma mi przyłatwić może z tego samego żródła ale tel. mw wył. i brak info :decayed:

Ostatno ogładałem zrobione w BMW ale to było w Hydrografice w czarnym carbonowym macie i naprawdę jakośc i robota była OK .

Nawet spytałem się o namiary http://www.hydrografika.pl/kontakt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, jak chcesz hydrografikę to mogę zapytać dwóch znajomych w Bydgoszczy. jeden robi na pewno, a drugi kiedyś robił (nie wiem czy nadal to robi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o oklejanie carbonem listew? Na razie czekam na ofertę ale patrząc na to ile biorą za listwy do B6/B7 nie powinno przekroczyć 1k.

Listwy drzwiowe, tubel środkowy z popiołką i listwa wokół zegarów i navi ?

Za tysiaka może Ci się nie udać.. pomijając fakt, że Adamooo zawsze ma wszystko najtaniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik, piekne auto, gratki. czy planujesz wkrotce nowa mape do ECU i czy myslales nad wycieciem DPF-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik teraz zmienia heble na mniejsze..bo stare za dobrze hamowały..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik teraz zmienia heble na mniejsze..bo stare za dobrze hamowały..

juz zmienil ;)

Malik, a poza tym wymodziles cos ostatnio nowego?

Ja zrobilem sobie przerwe w modach, ale za to "rozwinalem" sie nieco w detailingu i tam utopilem nieco gorsza :)

Ale do modow wracam i w najblizszym czasie zamierzam ogarnac TPMS i skonczyc wreszcie KESSY, bo mam to rozgrzebane od chyba 2 m-cy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012-06-21_10-51-50_741.jpg

2012-06-21_10-51-37_990.jpg

Nowe fele, heble i tarcze. Nic więcej na razie nie rezałem. Foty robione telefonem ale mniej więcej widać efekt.

Robiłem też ostatnio trochę detailingu. Postaram się cyknąć trochę lepszych fotek w mojej standardowej miejscówce bo pogoda sprzyja a i autko prezentuje się zacnie z nowymi modami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::wink::thumbup1:

szkoda ze 20tki :confused4:

nie boisz sie ze Ci strzeli ta fela? Ch... wie jak to zrobione jest, a mase mamy jednak nie mala...

Ja tam się boje wszelkich "replik" wlosko-chinskich :kwasny:

20tki za to chyba na zime sobie wrzuce. moze chcesz ori 18tki na zime? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::wink::thumbup1:

szkoda ze 20tki :confused4:

nie boisz sie ze Ci strzeli ta fela? Ch... wie jak to zrobione jest, a mase mamy jednak nie mala...

Ja tam się boje wszelkich "replik" wlosko-chinskich :kwasny:

20tki za to chyba na zime sobie wrzuce. moze chcesz ori 18tki na zime? :naughty:

Te mają indeks wagowy po 800kg na koło więc na pewno nie strzelą.

Nasze ori fele Audi też są robione we włoszech :) Odkryłem jak oddałem stare do regeneracji. Wybity numer fabryczny Audi a obok "Made in Italy" :)

Więcej niż 20" boję się instalować na aucie. Mam 18" na zimę. Szału nie robią ale dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze ori fele audi też są robione we włoszech :) Odkryłem jak oddałem stare do regeneracji. Wybity numer fabryczny Audi a obok "Made in Italy" :)

No tak tylko dzieki temu obok Made in Italy jest OOOO to jest szansa ze te felgi jakis tam poziom i standard trzymaja :wink:

Samo Made in Italy moze juz byc roznie. W B7 tez mialem makaronskie repliki i bylo ok, ale wtedy to byla zimowa 16tka i dodatkowo bylo prawie o tone lzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś takie Q7 4.2TDI strasznie się chciało ścigać ze mną..:facepalm:

Pospolite auto się robi. Wszędzie je widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest jak coś kupisz.

Myslałem że Range Roverów Sportów mało...teraz myślę że jak psów...

Ciekawe co jest jak X6 kupisz...:grin:

X6 nie ma wogole bagaznika. Powoli zęby ostrze na A7, ale to przynajmniej rok jeszcze jak nie dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a7 dla mnie jest ok dopóki nie zobaczę tylnego nadkola i płaszczyzny szyby i przejścia w klapę jak w skodzie rapid :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co jest jak X6 kupisz...:grin:

akurat po W-wie to ich jak mrowkow jezdzi :kwasny:

Gdyby nie bagaznik i 2 miejsca z tylu to byloby calkiem ok auto - u mnie przegralo wlasnie o te dwie rzeczy.

Ja "krok wstecz" wykonam za jakies 2-3lata jak juz nie bede potrzebowal takiej stodoly :)

Poki co odmiennie niz przy A4, ciesze sie kazdym wyjazdem, bo co bym nie spakowal i ile bym nie chcial zabrac to i tak wszystko sie zmiesci :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "krok wstecz" wykonam za jakies 2-3lata jak juz nie bede potrzebowal takiej stodoly :)

Poki co odmiennie niz przy A4, ciesze sie kazdym wyjazdem, bo co bym nie spakowal i ile bym nie chcial zabrac to i tak wszystko sie zmiesci :grin:

moze byc ciezko , do miejsca sie czlowiek szybko przyzwyczaja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...