Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd


malik

Rekomendowane odpowiedzi

taka mala lokomotywa

Heh, nad zamontowanie Train Horn też myślę :) Kompresor i zbiornik na sprężone powietrze już są na pokładzie :decayed:

ostatnio ktoś tu sprzedawał trąbki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Jak widać plany oszczędnego rezania szlag trafił.

Nowa, skórzana kierownica, s-line, z chromowanymi łopatkami.

IMG_6851.JPG

IMG_6845.JPG

IMG_6844.JPG

Oryginalnie kierownica miała plastikowe, czarne łopatki. Ale od czego mamy ebay :decayed: Wymiana 5 minut.

2012-04-05_16-59-43_991.jpg

System organizacji bagażnika

2012-03-11_12-18-34_34.jpg

2012-03-11_12-18-40_539.jpg

2012-03-11_12-18-50_916.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten system organizacji jest bardzo przydatny! :good: strasznie żałuję, że nie mam tego w A5 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo przydatny:thumbup1: wkońcu nic nie lata po bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik..pytać się o carbon do tej landary czy odpuszczasz temat ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik..pytać się o carbon do tej landary czy odpuszczasz temat ? :naughty:

Pytaj sie pytaj. Tylko musze upolowac jakies tansze listwy bo szczotkowanego alu nie dam do pokrycia. Ew. moze ze maja gotowy komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. moze ze maja gotowy komplet.

No pewnie..u mnie w pracowni też walają się listwy od Q7 gdzie okiem nie rzucę :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo to taka pospolita bryka, codziennie teraz w drodze do pracy widze kilka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik..pytać się o carbon do tej landary czy odpuszczasz temat ? :naughty:

Pytaj sie pytaj. Tylko musze upolowac jakies tansze listwy bo szczotkowanego alu nie dam do pokrycia. Ew. moze ze maja gotowy komplet.

W hydrografikę + lakier dajesz czy zwykła folia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem zonki po hydro na carbonie, trzeba starannie i dokładnie układać element aby się wzór carbonu nie pofalował jak fale dunaju :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik..pytać się o carbon do tej landary czy odpuszczasz temat ? :naughty:

Pytaj sie pytaj. Tylko musze upolowac jakies tansze listwy bo szczotkowanego alu nie dam do pokrycia. Ew. moze ze maja gotowy komplet.

W hydrografikę + lakier dajesz czy zwykła folia ?

Zadne tego typu bzdety. Prawdziwe wlokno weglowe, epoxy i polerka na wysoki polysk. Tak jak oryginal w V12.

2011-Audi-Q7-V12-TDI-Interior-Paddle-Shift.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik a kiedy polerka? :naughty: W tydzien z takimi kabarytami sie pewnie wyrobisz :polew:

Chetnie bym pomogl takie cos wyprowadzic :P

BTW: Kiedys mialem znalesc dla znajomego w Norwegii carbon do Q7 w PL i pamietam ze jakies straszne pieniadze za to chcieli. Mowie oczywiscie o ori dekorach.

Oj lale te wasze 4.2..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem znalesc dla znajomego w Norwegii carbon do Q7 w PL i pamietam ze jakies straszne pieniadze za to chcieli. Mowie oczywiscie o ori dekorach

Kiedys byly na allegro za 2,5k :-/ Troche pomylka, ale przy cenach nowych w ASO to i tak "okazja" :)

Malik, super masz ta kiere ;-) Ja jeszcze na "grzałce" jeżdzę i w ten zimowy wielkanocny weekend bardzo to docenilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik a kiedy polerka? :naughty: W tydzien z takimi kabarytami sie pewnie wyrobisz :polew:

Chetnie bym pomogl takie cos wyprowadzic :P

BTW: Kiedys mialem znalesc dla znajomego w Norwegii carbon do Q7 w PL i pamietam ze jakies straszne pieniadze za to chcieli. Mowie oczywiscie o ori dekorach.

Oj lale te wasze 4.2..

Polerkę muszę zrobić na bank. Niestety poprzedni właściciel nie specjalnie dbał o auto :kwasny: Przy dokładnej inspekcji widać zmasakrowanie myjnią automatyczną.

Oczywiście przy takich gabarytach trzeba wziąć tydzien urlopu :decayed: Na razie powolutku zacząłem maskę. Po wyglinkowaniu spędziłem pół nocy katując ją rotacją i UC megsa. Udało się zlikwidować większość drobnych zarysowań od szczotek myjni ale zostało jeszcze trochę głębszych rysek.

Na szczęście to nadal uszkodzenia lakieru bezbarwnego i spokojnie da się je spolerować przy użyciu czegoś bardziej agresywnego. Na dniach powinien dojść zestawik Menzerny z SCS. Jeśli to nie pomoże to pozostaje papier wodny.

Dzięki za deklarację pomocy. Na randez vous raczej nie ma co liczyć ze względu na odległość ale chętnie uszczknąłbym trochę Twojej wiedzy wirtualnie. Po lekturze Twojego tematu widzę, że siedzisz mocno w temacie detailingu. Zdecydowanie mocniej niż ja :shock3: Do tej pory uzywałem tylko produktów Meguiars ale chętnie otworzę się na inne rozwiązania jeśli jesteś w stanie coś doradzić.

Kiedys mialem znalesc dla znajomego w Norwegii carbon do Q7 w PL i pamietam ze jakies straszne pieniadze za to chcieli. Mowie oczywiscie o ori dekorach

Kiedys byly na allegro za 2,5k :-/ Troche pomylka, ale przy cenach nowych w ASO to i tak "okazja" :)

Malik, super masz ta kiere ;-) Ja jeszcze na "grzałce" jeżdzę i w ten zimowy wielkanocny weekend bardzo to docenilem :)

Ostatnio były wystawione na ebay.de za EUR1400. Chora cena więc zdecydowanie wolę podejść do tematu "chałupniczo". Po obejrzeniu dokonań lokalnych magików stwierdzam z satysfakcją, że nie będzie to odbiegać jakością od oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik jakie elementy są zrobione i jakie koszta takiego MODA :decayed:

Może być na PW .

Chodzi Ci o oklejanie carbonem listew? Na razie czekam na ofertę ale patrząc na to ile biorą za listwy do B6/B7 nie powinno przekroczyć 1k. Plus oczywiście koszt najtańszych listew (plastiki) które można znaleźć a ebay za 20-30EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...