Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Malik , rezaj blachy od spodu , za***iście wygląda .

To nie sa same blachy. Cale zderzaki trzeba wymienic. Mysle juz raczej nad bodykitem od v12 i ledami w zderzaku.

Jakos poliftowe swiatla z ledami w kloszu mi nie leza. Te z V12 daja czadu :)

audi_q7_v12_tdi_18.jpg

audi_q7_v12_tdi_19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj tylko ze V12 jest szersze od "standardowego" Q7 i automatycnzie ma szersze zderzaki, a na blotnikach dodatkowo montowane sa poszerzenia ktore "zgrywaja sie" ze zderzakami - zreszta widac je na fotkach ktore wkleiles.

Co prawda zderzaki od V12 kosztuja juz w miare normalne pieniadze (w 8tys za komplet powinienes sie zmiescic), to za komplet poszerzen to dodatkow 4tys na allegro i 1,5tys/blotnik w ASO :facepalm: Nie liczac lakierowania itp to na bodykit do V12 musisz zalozyc ok 12tys :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się obniżyć autko za pomocą VCDS-a. Polega to na tym, że obniża się tzw. wysokość zerową do której autko równa w zależności od pózniejszych ustawień zawieszenia na MMI (Dynamic, Comfort, Lift, Offroad). Procedura bezpieczna i w pełni odwracalna. Na początek dałem delikatnie 20mm w dół z przodu i z tyłu. Potestuję tydzień/dwa i może zdecyduję się na -30mm.

Efekt widać już nawet teraz.

2012-03-14_14-57-44_370.jpg

Gotowy poradnik Ross-Tech-a dostępny pod tym adresem: http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/levelcontrol.html

Niesamowita sprawa stać sobie na zewnąrz autka z komputerem, bawić się ustawieniami zawieszenia i widzieć od razu efekty :decayed: Może kiedyś nakręce filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita sprawa stać sobię na zewnąrz autka z komputerem, bawić się ustawieniami zawieszenia:decayed:

technika Panie technika- ja tak mogę przy kopresorze się podawić- pierw 0 atmosfer póżniej kolejo 1 i 2-wie :polew::dancing:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bym się na takie coś zdecydował - po to to jest SUV żeby stał wysoko :naughty: no ale to takie tam moje zdanie tylko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bym się na takie coś zdecydował - po to to jest SUV żeby stał wysoko :naughty: no ale to takie tam moje zdanie tylko :hi:

Niby tak, ale prawda jest taka, że 99% czasu autko jeździ po asfalcie w Wawie :) Jeśli już na prawdę trzeba podjechać pod ten 30cm krawężnik w centrum handlowym to wrzucasz na MMI opcję "Lift" albo "Off road" i autko się odpowiednio podniesie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko masz oczywiście rację ale mi bardziej chodziło o sam wygląd że dla mnie Q7 musi by wysokie bo inaczej traci w wyglądzie - jednym się podoba niski SUV a mi niebardzo bo robi się zwykłym kombi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem to auto na Połczyńskiej. Na żywo nie jest takie fajne jak na zdjęciach :decayed: przynajmniej z perspektywy neoplanu... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej z perspektywy neoplanu... :polew:

No tak, gdzie mi do takiego wypasu jak neoplan :wink:

BTW: Trzeba było zamachać przez szybkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny bajer z ustawianiem tego zawieszenia. Ja znalazłem tą stonkę przy okazji szukania informacji jak przywrócić regulację penumatycznego zawieszenia bo po wgraniu spolszczenia zginęło mi trochę funkcji i najgorzej było z tym zawieszeniem pneumatycznym bo trzeba było wszystko ustawiać od nowa, ale przy okazji już wiem jak się tym bawić. Niektórzy to konkretne gleby robią na tym zawiasie ale ponoć zawiszenie cierpi mocno przez nasze drogi ale w Q7 słowo gleba chyba nie ma zastosowania:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój filmik ale mniej więcej pokazuje przysiady na zawieszeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrzuce letnie kola to tez sie tym pobawie. a ustawisz tylko wartosc bazowa do ktorej sie dostosowuje reszta czy mozna kazdy tryb z osobna ustawiac?

a tak w ogole, to grill kupiles pod ACC czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrzuce letnie kola to tez sie tym pobawie. a ustawisz tylko wartosc bazowa do ktorej sie dostosowuje reszta czy mozna kazdy tryb z osobna ustawiac?

a tak w ogole, to grill kupiles pod ACC czy bez?

Ustawiasz tylko wartość bazową do której równa wszsytkie tryby.

Grill jest pod ACC z ogrzewaną ramką :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko malik ja nie krytykuje tylko po prostu ja to tak widzę pod kątem zawiechy i SUV - po prostu taka moja wizja a fura i tak kox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko malik ja nie krytykuje tylko po prostu ja to tak widzę pod kątem zawiechy i SUV - po prostu taka moja wizja a fura i tak kox

Absulutnie nie odbieram tego jako krytykę. Wyluzuj :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko malik ja nie krytykuje tylko po prostu ja to tak widzę pod kątem zawiechy i SUV - po prostu taka moja wizja a fura i tak kox

Absulutnie nie odbieram tego jako krytykę. Wyluzuj :thumbup1:

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać :slina::jerk:

Auto-bus moich marzeń i cena wartości 1/4 mojego domu i dlatego sobie kupie Q7 jak bedą po 50 tys czyli za 100lat :polew:

Gratki malik!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...