Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd


malik

Rekomendowane odpowiedzi

:buhaha: ciekaw jestem jak te osiem garow gra w klekocie, gratulacje fury :good:

Gra przepięknie. Zarówno na niskich jak i wyższych obrotach. Chyba nawet wolę na niższych bo wtedy wydaje taki niski bulgot jak wielkopojemnościowy musclecar. Jak się trochę ociepli to nakręcę filmiki kamerką GoPro zamontowaną wewnątrz i na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się trochę ociepli to nakręcę filmiki kamerką GoPro zamontowaną wewnątrz i na zewnątrz.

no to czekamy :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy malikowi gratulują ale chlopak teraz codziennie teraz na dializach jest po 3x bo nery pogonił :):):):):)

nie ma to jak mieć "czołg" w domu :)

gratulacje wyniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gratulacje .co do lamp z tyłu troszkę będziesz musiał klapę klepnąć bo nie pasują idealnie.Jest inny łuk.A co do przodu proponuję grill V12 lub po lifcie pasuje bez problemu.Ostatnio miałem reflektory po lifcie poszły za 1600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do przodu proponuję grill V12 lub po lifcie pasuje bez problemu.

poliftowy jest fajny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa malik. Fura jak to zwykle u Ciebie wjebałą mnie w fotel ;)

On się nie pierdzieli, zawsze wyskoczy z KOXEM :dancing:

Przyzwyczaił nas do tego już :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik gratuluję! V8 i 4.2 kox!

no i q znowu:))

...ale Q7 mi się nie podoba, brzydkie to jak cholera:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update dot. spalania w ruchu mieszanym. Po paru dniach jeżdżenia do pracy i z powrotem widzę, że średnia utrzymuje się na poziomie 13l. TT paliło więcej! :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update dot. spalania w ruchu mieszanym. Po paru dniach jeżdżenia do pracy i z powrotem widzę, że średnia utrzymuje się na poziomie 13l. TT paliło więcej! :thumbup1:

Rewelacyjny wynik tym bardziej z tego co pamiętam mówiłeś że w korkach stoisz w Wawie gdzie wcześniej w S4 miałeś spalanie na poziomie 20 litrów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty bardzo ładnej i dobrze wyposażonej Q7-ki :hi:

Malik to kiedy konserwacja Mequaiersem :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update dot. spalania w ruchu mieszanym. Po paru dniach jeżdżenia do pracy i z powrotem widzę, że średnia utrzymuje się na poziomie 13l. TT paliło więcej! :thumbup1:

Wynik na prawdę dobry jak na taki czołg:thumbup1:

Tylko co teraz powiedzą te niedowiarki co mówią że A6 3.0 TDI nie może w mieście poniżej 10/100 palić:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik to kiedy konserwacja Mequaiersem :decayed: ?

Pierwszy szybki detailing już był. Mycie, glinkowanie, wosk oraz dokładne czyszczenie środka (odkurzanie, czyszczenie plastików i skóry). Mimi, że "na szybko" to i tak zajęło mi to prawie 4 godziny. Ilość roboty przy takim nadwoziu w porównaniu do TT jest gigantyczna.

Za dokładne polerowanie lakieru i usunięcie rysek wezmę się pewnie dopiero na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...