Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd


malik

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem ile wytrzyma. watpie zeby pozwolili sobie na jebniecie takiego niuta nie ryzykujac uwalenia skrzyni. w sumie nie jest to firma krzak i jakies pojecie o modach maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby pozwolili sobie na jebniecie takiego niuta nie ryzykujac uwalenia skrzyni

Oczywiście, i na pewno dają pisemną gwarancję na to że skrzynia nie zostanie uwalona :polew: Zejdź na ziemię stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napisałem że dają? mówie tylko że nie są jakąs firma z kosmosu żeby ryzykować że rozwalą komuś skrzynie (która nie kosztuje przecież mało).

renome jakąś maja i chyba zależy im żeby klient wrócił a jak wiesz takie fuckupy szybko się w necie rozchodzą.

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

BTW nikt nie da ci na nic gwarancji w przypadku softu. zejdz na ziemię:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, a jak zjebię skrzynię to będe musiał sprzedać nerkę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie chodzi o wkurwienie kogoś bo mi na tym nie zależy. ciekawi mnie tylko ile faktycznie można BEZPIECZNIE wyciągnąć z tego silnika i skrzyni. W tych nowszych 4.2 podobno wyciągają ponad 1k Nm:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz Malik teraz powozownie :)

ciekawe co Julian Tuwim by napisał w tym temacie :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V12tdi też ma starego tipa a nie S-tronik tylko ze względu na niuton którego by S-tronik nie przeniósł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie remap dla samego remapu, na mój gust raczej nie zauważalne przy tej mocy i co bardziej istotne masie.

30ps i 50Nm nie warte zachodu, bo przeciąg z tego czołgu nie powstanie.

Już seryjne parametry zupełnie wystarczają do komfortowego i dynamicznego podróżowania.

Jednak, może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KmK, myślę, że się mylisz, ja mam auto z 300+ KM i 500+ Nm wolnossaka, nie jednego z "szybkiej" osobówki zawstydziłem przy masie 2300 kg, szczególnie w górach, ten kosmetyczny zabieg u Malika i tak może powodować banana na twarzy, ja niestety nie mam tak dobrze i softu w PL nie zrobię i oczywiście bez nawet tak kosmetycznego przyrostu KM i Nm, jak to mówią, KM są jak cycki, każdy facet się nimi podnieca ale na drodze liczą się niutki, tyle na temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KmK, myślę, że się mylisz, ja mam auto z 300+ KM i 500+ Nm wolnossaka, nie jednego z "szybkiej" osobówki zawstydziłem przy masie 2300 kg, szczególnie w górach, ten kosmetyczny zabieg u Malika i tak może powodować banana na twarzy, ja niestety nie mam tak dobrze i softu w PL nie zrobię i oczywiście bez nawet tak kosmetycznego przyrostu KM i Nm, jak to mówią, KM są jak cycki, każdy facet się nimi podnieca ale na drodze liczą się niutki, tyle na temat :)

Generalnie chodzi mi o to, że w przyrosty jakie powstały raczej nie specjalnie coś zmienią, bo fura ciężka jak na czołg przystało, a 30KM to zauważyć można gdy seria ma 150KM.

Nie twierdzę natomiast, że to muł bagienny, bo w serii ma 330KM i prawie 800Nm więc na pewno już przyjemnie się odpycha i gwarantuje dynamiczne przemieszczanie się, nie zmienia to jednak faktu, że przeciągiem nie jest ze względu głównie na masę.

Zwyczajnie stosunek mocy do masy zawsze gra pierwsze skrzypce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik, jakie masz oznaczenie skrzyni ? 6HP28 czy inne ?

Dasz radę sprawdzić :wink: ?

Skrzynia Aisin, 6A JVH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny przeciąg robi :naughty:

bardziej od programu bym się bał hamować Tipa, ale ja jestem przewrażliwiony :wink:

w skrzyni też zaszły jakieś zmiany? kiedyś od Pachury słyszałem, że po zmianie softu w A8 D3 trzeba przeprogramować skrzynię, tutaj też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...