Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no w dzisiejszych czasach nawet własny samochód cię oszukuje :wink:

tiaa... baby stekaja i udaja orgazmy, samochody bulgocza/gulgaja i udaja ze maja moc...

jeszcze troche to d*py zaczna udawac ze pierdza :polew:

Opublikowano

Nakręcę filmik A7 3.0 tdi vs. Ford F-150 V8 na cat backu Magnaflow, zobaczymy jak wyjdzie

Opublikowano
no w dzisiejszych czasach nawet własny samochód cię oszukuje :wink:

tiaa... baby stekaja i udaja orgazmy, samochody bulgocza/gulgaja i udaja ze maja moc...

jeszcze troche to d*py zaczna udawac ze pierdza :polew:

udają tylko te silniki i kobiety którym tylko to pozostaje.. :bag:

motoryzacja głupieje, najpierw tylko wmawiali ludziom w salonach, że diesle są szybkie, a teraz jeszcze dojdzie, że równie dobrze brzmią:facepalm:

Opublikowano

Nie rozumiem o co Wam chodzi, np akrapovicz też stosuje dodatkowe przepustnice w wydechach, eisenmann dodatkowo wstawia gadgety sterowane pilotem i te wydechy jeżdża w drogich v10 czy v12 i jakoś ńikt sie nie czepia. Co w tym dziwneigo, że np audi czy bmw zaczeło robić takie myki. Jak tak czytam to odnosze wrażenie, że wszyscy jeździcie v12

Opublikowano

Ja tam wolę dźwięk wydechu a nie wydech + głośniki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A wracając do tematu katalizatorów, DPFów, klapek w dolotach, norm emisji spalin i innego gówna, którym ekoterroryści zabijają motoryzację a za które my frajerzy musimy płacić niekiedy podwójnie polecam świetny artykuł o tzn. żarówkach energooszczędnych. Nóż się w kieszeni otwiera :shock3:

Świetlówka kompaktowa, czyli my, ekofrajerzy... - frycz66: "Polska: "Nie każde oszustwo jest przestępstwem"" - Salon24

Była już bańka "dotcomowa" która pękła w 2000r. Była bańka "finansowa" która pękła w 2008r. Czas na pęknięcie bańki "eko". Już niedługo.

Opublikowano

Ekologia, srekologia. Więcej szkód niż pożytku :thumbdown:

Opublikowano
no w dzisiejszych czasach nawet własny samochód cię oszukuje :wink:

tiaa... baby stekaja i udaja orgazmy, samochody bulgocza/gulgaja i udaja ze maja moc...

jeszcze troche to d*py zaczna udawac ze pierdza :polew:

udają tylko te silniki i kobiety którym tylko to pozostaje.. :bag:

motoryzacja głupieje, najpierw tylko wmawiali ludziom w salonach, że diesle są szybkie, a teraz jeszcze dojdzie, że równie dobrze brzmią:facepalm:

A tu masz wydech tuningowany konkretnie pod dźwięk, może to naciągane, ale efekt mega jak dla mnie :kox: oczywiście nikt nikogo nie zmusza do zakładania takich wynalazków, ale dobrze, że są takie możliwości i jeśli kogoś stać to czemu nie.

attachment.php?attachmentid=120696&d=1320326040

Sory malik za ot.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Malik ile pali ? :decayed:

Opublikowano
Malik ile pali ? :decayed:

Malik chyba rzucił palenie już dawno :grin:

Opublikowano
  • Autor
Malik ile pali ? :decayed:

Tyle ile wleję. Do ostatniej kropli :)

Opublikowano

Jeszcze trochę i już rok będziesz miał ta Q7 za czym się teraz rozgladasz:naughty:

Opublikowano
  • Autor

A7

Opublikowano

Ajniulyt :grin:

Opublikowano

Nie ma co nie przywiązujesz się długo do swoich aut :wink:

Nie zdążysz w pełni nacieszyć się wykonanymi modami :hi:

Opublikowano
A7

Że tak już?

Ja jeszcze ze dwa lata pośmigam, aż drugi dzieciak z wózków wyrośnie.

Opublikowano
A7

Przeczarnymandingochuuuj :kox:

Serio serio.

Opublikowano

Poziek a ty czym teraz latasz jesteś jeszcze modem na safranforum.com :kox:

Opublikowano
Poziek a ty czym teraz latasz jesteś jeszcze modem na safranforum.com :kox:

co?????????:polew:

Opublikowano
A7

nie wiem - ja jakoś nie mogę do tej linii się przekonać - jedynie przód mi się podoba :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.