Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] MOJE SREBERKO 1.8 TURBO QUATTRO


marek RĄCZKA

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW CHCIAŁEM POKAZAĆ I WAM MOJĄ SREBRNĄ NIUNIE . AUTO KUPIŁEM WE WRZEŚNIU 2007 . SILNIK 1.8 TURBO QUATTRO 150 KONIKÓW. PRZEBIEG JAK KUPOWAŁEM PRAWIE 87 TYŚ :gwizdanie: NIEWIADOMO CZY COFANY NIKT TEGO NIEWIE I PEWNIE SIĘ NIEDOWIE :wallbash:. SAMOCHODZIK PRZYJECHAŁ Z WŁOCH NA ALUSIKACH 16 I TAK NARAZIE PEWNIE ZOSTANIE . WYPOSAŻENIE : 2 X PODUSZKI , 4 X ELEKTRYCZNE SZYBY , SKŁADANE LUSTERKA CHYBA PODGRZEWANE :mysli: KLIMATRONIK , ABS , CENTRALNY NA PILOTA + ALARM + DOMYKANIE SZYB Z PILOCIKA. JAK NARAZIE WYMIENIŁEM PODSTAWOWE PODZESPOŁY CZYLI : ROZRZĄD KOMPLETNY , OLEJE , FILTRY . MODYFIKACJE DOTYCHCZAS TO : WYMIANA TYLNICH ŚWIATEŁEK NA CLER , KIERUNKI BIAŁE. PLANOWANE TO : WYMIANA KIEROWNICY PO LIFCIE ORAZ WYMIANA PRZEDNICH ŚWIATEŁEK NA ZESPOLONE PO II LIFCIE SOCZEWKOWE. ZAWIESZENIE PEWNIE NIEBĘDE OBNIŻAŁ BO MAM KIEPSKĄ DROGĘ DO BABCI A MUSZĘ DONIEJ CZASAMI DOJECHAĆ :tongue4: . OCENIAJCIE ŁAGODNIE :> . POZDRAWIAM. A TU PARE FOTEK SORY ZA [JAKOŚĆ BO ROBIONE TELEFONEM

d6a94d718297d5e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, ładny sedanik i to kuty na cztery łapy :th: a na dodatek 1,8T bardzo dobra baza do modów. :gwizdanie: Szkoda, że nie planujesz ją dać trochę w dół, bo stoi bardzo wysoko. Na początek coś bym zrobił z tym zarysowaniem. Co przytarło się gdzieś? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarysowanie już było jak kupiłem ale jak się cieplej zrobi zakładam czujniki cofania i wtedy pomaluje , co do obniżenia to może jak się droga do babci poprawi to się obniży sporo :naughty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko, switny silnik, good naped, ladne alu. nie potrzebujesz gleby to nie rob ale ja Cie namawiam :) dobrze ze lampki wymieniles bo tamte to koszmar... nie wygladaja wogole a z tymi ladnie. plus za kierunki. dobrze wyposazony w srodku :) gratuluje :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fotosiku masz opcję zdjęcia pełne na forum, :) łatwiej i przyjemniej ogladać.

A A4 przyjemna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...